W. Obarek: „Mam już szkielet drużyny. Gramy o awans”

11 lipca 2015, 18:14 | Autor:

konferenca_flaga

Na skutek komplikacji z umową Przemysława Cecherza obowiązki pierwszego trenera Widzewa sprawować będzie ten, który szykowany był na asystenta, czyli Witold Obarek. Szkoleniowiec wyjawił, że ma już skompletowaną większość składu. Podał też nazwisko kierownika drużyny.

Obarkowi w prowadzeniu zespołu pomagać będzie Gabriel Ilski. To współpracownik trenera z poprzednich lat i jego prawa ręka. Do skompletowania sztabu szkoleniowego potrzebna będzie jeszcze osoba odpowiedzialna za pracę z bramkarzami. A co ze składem? „Mam już piętnastu naprawdę super zawodników. Szkielet zespołu już jest. Oczywiście będę szukał dalej, bo jakaś perełka zawsze może się trafić” – powiedział trener, cytowany przez sport.pl.

Szkoleniowiec podkreśla, że celem na ten sezon będzie wyłącznie awans do III ligi. „Przyszedłem, by piąć się z tą drużyną w górę. Mnie nie interesuje drugie czy trzecie miejsce. Gramy o awans, chociaż nie powiem teraz, że ten awans będzie, bo tak się nie da. Ale cel jest jasny” – dodaje na łamach serwisu.