Narożnik zagrał w sparingu Warty. Zostanie w Sieradzu?

11 lipca 2015, 21:26 | Autor:

Bartosz_Narożnik

Wychowanek Widzewa Bartosz Narożnik, który w poprzednim sezonie wypożyczony był do Pelikana Łowicz, przebywa na testach w III-ligowej Warcie Sieradz. Napastnik wystąpił dziś w zremisowanym 0:0 sparingu z Omegą Kleszczów.

Narożnik był przez niektóre media łączony z ubiegającym się o możliwość startu w IV lidze RTS Widzew, ale sam zawodnik przyznał, że tematu dotąd nie było. „Dostałem sygnał z Widzewa dopiero wczoraj, ale tam wiedzą, że trenuję w Sieradzu – w środowisku takie wieści szybko się rozchodzą. Gdyby oferta gry w IV lidze w Widzewie była jedyną, to nawet bym się nie zastanawiał. Na ten moment jestem w Sieradzu i czekam na dalszy rozwój wypadków” – powiedział WTM.

Z naszych informacji wynika, że 21-letni piłkarz jest w kręgu zainteresowań Witolda Obarka. Jeśli trenerowi Widzewa uda się przekonać napastnika, Narożnik może pojawić się na środowym treningu łodzian. Jeżeli jednak działacze Warty będą zdecydowani zostawić gracza w swoim zespole, może być trudno. Ta druga opcja jest póki co bardziej prawdopodobna.