Środowe zajęcia otwarte dla widzów. Klub zaprasza!

11 lipca 2015, 16:10 | Autor:

trening_Turcja

W najbliższą środę drużyna RTS Widzew rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Jak już informowaliśmy, zajęcia odbędą się na boisku Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej. Premierowy trening będzie otwarty dla wszystkich kibiców. Każdy chętny będzie mógł przyjść i obejrzeć zawodników w akcji.

Specjalne zaproszenie na środowy trening wystosowali sami szefowie klubu. „W środę, 15 lipca, o godz. 18:00, rozpoczynamy przygotowania do sezonu ligowego 2015/2016. Premierowy trening, który poprowadzi Witold Obarek, odbędzie się na boisku SMS przy Milionowej. Chcemy zaprosić na to wydarzenie wszystkich kibiców łódzkiego Widzewa. Naszą intencją jest, by fani mieli możliwość aktywnego uczestniczenia w codziennym życiu klubu. Pojawienie się na inauguracyjnych zajęciach licznej grupy kibiców sprawi, że kandydaci do gry w naszej drużynie będą mieli przekonanie, że trafili pod właściwy adres dla rozwoju swoich karier. Udowodni to również zgromadzonym na miejscu dziennikarzom, jak dużym zainteresowaniem cieszy się Reaktywacja Tradycji Sportowych! Zapraszamy!” – czytamy w oficjalnym komunikacie Reaktywacji Tradycji Sportowych.

Przypomnijmy, że tego samego dnia swój mecz sparingowy z brazylijskimi zawodnikami rozgrywać będą piłkarze TMRF Widzew. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 19:30, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć udział w obu tych arcyciekawych wydarzeniach!