3250 dzieci na meczu ze Skrą!

26 września 2021, 15:30 | Autor:

Wyjątkową oprawę miało mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Skrą Częstochowa. Nie tylko ze względu na obecność bohaterów awansu do Ligi Mistrzów sprzed dwudziestu pięciu lat, ale też zorganizowanych grup najmłodszych. W „Sercu Łodzi” stawiło się aż 3250 dzieci!

To efekt zainicjowanej przez widzewskie fan cluby akcji pod hasłem „Młodzi z Serca Łodzi”. Dzięki niej, najmłodsi mogli oglądać zwycięstwo nad częstochowianami z perspektywy trybuny B oraz sektora gości, które wypełnione zostały w bardzo dużym stopniu. Młodzi widzewiacy pochodzili z dwudziestu sześciu fan clubów, sześciu grup Młodego Widzewa, a także kilku grup zaproszonych przez klub, Miejską Arenę Kultury i Sportu czy OSK „Tylko Widzew”.

Dzieci zjawiły się w „Sercu Łodzi” w widzewskich koszulkach, z szalikami i flagami, a do tego głośno kibicowały przez całe spotkanie. Nie umknęło to uwadze fanów z trybuny D, którzy podkreślali ich obecność okrzykiem „Dzieciaki dumą Widzewa!” oraz zaproszeniami do wspólnego dopingu. Po końcowym gwizdku sędziego za olbrzymie wsparcie poszli im podziękować również piłkarze i trenerzy Widzewa. Liczymy na następne takie inicjatywy!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x