550 złotych dzięki kolejnym licytacjom dla Nikoli!

13 listopada 2020, 13:00 | Autor:

Zakończyły się kolejne licytacje dla Nikoli w ramach akcji #POMOCDLANIKOLI! Udało się uzyskać dzięki nim łączną kwotę 550 złotych, która przekazana zostanie na zbiórkę organizowaną przez mamę dziewczynki, Iwonę Czerniawską.

Poniżej prezentujemy podsumowanie aukcji:

– leżak Bałut, przekazany przez Toma Hardym, wygrany przez niego i ofiarowany na kolejną licytację, wygrał Wojciech Okupski z kwotą 400 złotych;

– haftowaną czarną matę o wymiarach 40×31 cm, przekazaną przez Mariusza Widzew, przydatną jako dywanik samochodowy, domowa wycieraczka do butów lub dywanik WC, wygrał Kacper Sobczyk z kwotą 150 złotych.

Licytacje zorganizowane zostały przez organizatora całej akcji, Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele. Całość uzyskanych środków przekazana zostanie oczywiście na zbiórkę utworzoną przez mamę Nikoli (więcej szczegółów TUTAJ).

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w licytacjach, a także tym, którzy przekazali gadżety!

Przypomnijmy, że tym razem wsparcia wymaga nasza koleżanka z trybun, Iwona Czerniawska, której córka Nikola cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt przekracza możliwości finansowe rodziny.

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

You’ll never walk alone!!!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress