82 minuty Bartłomieja Pawłowskiego

4 czerwca 2014, 19:51 | Autor:

Bartłomiej_Pawłowski

Bartłomiej Pawłowski wystąpił dziś w towarzyskim meczu reprezentacji Polski do lat 21 z Bośnią i Hercegowiną. Skrzydłowy Widzewa grał do 82 minuty.

Biało-czerwoni pokonali bałkańskich rówieśników 1:0 (0:0), a jedynego gola dla drużyny Marcina Dorny strzelił w 47 minucie gry Rafał Janicki. Spotkanie rozgrywane było na stadionie Cracovii.

Widzewiak był jednym z aktywniejszych polskich piłkarzy, ale gola ani asysty nie zdobył. W 12 minucie oddał silny strzał na bramkę, ale bośniacki golkiper obronił. W 22 minucie po faulu na Pawłowskim gospodarze mieli groźny rzut wolny. Kolejne uderzenie 21-latka miało miejsce w 77 minucie, ale ponownie bramkarz gości był górą. Chwilę później piłkarz zszedł z boiska.