Reprezentant Chrobrego w jedenastce kolejki
14 września 2020, 14:38 | Autor: Kamil
Dziennikarze tygodnika „Piłka Nożna” przygotowali już cotygodniową jedenastkę kolejki I ligi. Wśród najlepszych zawodników trzeciej serii gier zabrakło oczywiście piłkarzy łódzkiego Widzewa. Jest za to jeden reprezentant Chrobrego Głogów.
Mowa o Maksymilianie Banaszewskim (na zdjęciu), który w czwartkowym spotkaniu zdobył drugą bramkę dla gospodarzy. Co zaskakujące, w jedenastce nie ma świetnie spisującego się bramkarza Kacpra Bieszczada. Zdaniem redakcji „PN”, miejsce między słupkami powinien zająć Kacper Rosa z Odry Opole.
Najwięcej przedstawicieli ma Miedź Legnica, z której wyróżniono Marcina Pietrowskiego, Joana Romana i Kamila Zapolnika. Składu dopełnia po dwóch graczy ŁKS Łódź (Maciej Dąbrowski i Pirulo) oraz GKS Tychy (Bartosz Szeliga i Łukasz Moneta), a także Roman Gergel z Termalicy Nieciecza i Karol Angielski z Radomiaka Radom.
Najlepsza jedenastka 3. kolejki I ligi wg „PN”:
Rosa (Odra) – Szeliga (GKS T.), Dąbrowski (ŁKS), Pietrowski (Miedź) – Moneta (GKS T.), Roman (Miedź), Pirulo (ŁKS), Banaszewski (Chrobry) – Gergel (Termalica), Angielski (Radomiak), Zapolnik (Miedź)







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Jak tak dalej pójdzie to dzięki nam ogórki z innych klubów będą co kolejkę w „11” kolejki.
WIDZEW K**WA BUDZIMY SIĘ
Z pewnoscia słuszne hasło : Widzew budzimy się…..Sadzę ,ze rowniez trener winien bardziej szeroko oczy otworzyć i krytycznie spojrzec na boiskowe zachowania podległych piłkarzy.Sądzę,ze nieodosobnione są wypowiedzi niektorych kibicow zwracających uwagę ,ze jesli nawet idea ofensywnego stylu gry jest pozadana to juz „radosny futbol” z pewnoscią nie.Taki futbool moze preferować np Barcelona ikilka innych klubow ktore mają ogromny potencał w bramkostrzelnosci.Sądzę (nie tylko ja),ze przede wszystkim Widzew nie moze sobie pozwalać na tak łatwą stratę bramek (niezaleznie kto jest tego przyczyną).Trzeba taktycznie zabezpieczyć tyły i organizować doraznie szybkie ofensywne akcje z ODDAWANIEM STRZAŁOW W TYM ZZA POLA KARNEGO ROWNIEZ.Jesli nie… Czytaj więcej »