Już osiem tysięcy chętnych na derby

14 września 2020, 15:58 | Autor:

Punktualnie o godzinie 11:00 wystartował dziś system rezerwacji miejsc na 65. Derby Łodzi. Tak jak można było się spodziewać, dostępna pula wejściówek na środowy mecz Widzewa z ŁKS została przekroczona w bardzo krótkim czasie.

Już w niespełna pół godziny po uruchomieniu systemu, chęć wzięcia udziału w derbowym pojedynku wyraziło około sześciu tysięcy osób – poinformował klub za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Obecnie ta liczba wzrosła do ponad ośmiu tysięcy, a zapisywać można się jeszcze do wtorku, do godziny 11:00.

Jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił, to nie ma już realnych szans na uzyskanie wejściówki, chyba że należy do Klubu 1910, którego członkowie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami mają zagwarantowany wstęp na derby. Cała reszta miejsc przydzielona zostanie według zasady „kto pierwszy, ten lepszy”. Załapią się więc tylko ci, którzy złożyli wniosek w pierwszych kilkunastu minutach trwania zapisów.

Konkretne miejsca (łącznie około 5600) przydzielone na 65. Derby Łodzi mają być widoczne w systemie rezerwacyjnym jutro około godziny 14:00. To wtedy będzie można się dowiedzieć, czy dzisiaj było się wystarczająco szybkim. Więcej informacji na temat biletów znaleźć można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
54
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x