Można już rezerwować miejsca na 65. Derby Łodzi!

14 września 2020, 11:00 | Autor:

Punktualnie o godzinie 11:00 wystartował system rezerwacji miejsc na 65. Derby Łodzi! Aby zagwarantować sobie obecność na trybunach podczas środowego meczu pomiędzy Widzewem a ŁKS, trzeba się bardzo spieszyć. Zainteresowanie będzie bowiem olbrzymie!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zasady aplikacji nie różnią się od tych z rundy wiosennej. Ponieważ do tej pory nie odbył się jednak żaden domowy mecz w „Sercu Łodzi”, nie obowiązuje reguła o premiowaniu kibiców, którzy obejrzeli mniejszą liczbę pojedynków. Rezerwacja odbywa się zatem systemem „kto pierwszy ten lepszy”.

Tak samo jak wiosną, pewność obejrzenia najbliższego spotkania podopiecznych Enkeleida Dobiego będą mieli wszyscy członkowie powiązanego z Wielką Orkiestrą Widzewskiej Pomocy Klubu 1910, o ile wysłali do organizatora akcji, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew”, numer swojego karnetu.

Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej, 65. Derby Łodzi odbędą się przy zamkniętych trybunach B i D, ale posiadacze abonamentów na nie również mogą aplikować o wejście na mecz. Będą musieli liczyć się jednak z losowym przydziałem nowego miejsca. Łącznie na stadion będzie mogło wejść około 5600 kibiców.

Warto przypomnieć, że każdy karnetowicz może bez żadnej dopłaty przepisać swoje miejsce na innego posiadacza karnetu. Klub uruchomił też dodatkową opcję, dzięki której do swojego konta w systemie biletowym można dodać abonamenty innych osób i w ich imieniu składać wnioski o wejście. Więcej informacji na ten temat znaleźć można TUTAJ.

System rezerwacyjny działać będzie do wtorku, do 11:00, a około trzy godziny później przydzielone zostaną konkretne miejsca i wygenerowane bilety uprawniające do wejścia na środowy mecz. Zapisywać odbywają się W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
42 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
42
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x