Trzech piłkarzy na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców

14 września 2020, 08:11 | Autor:

Do tej pory rozegrano trzy niepełne kolejki I ligi. Choć meczów odbyło się na razie jeszcze mało, powoli krystalizuje się kształt klasyfikacji strzelców. Na ten moment przewodzi w niej trzech zawodników: Juliusz Letniowski, Joan Roman i Kamil Zapolnik.

Ten pierwszy nie miał w weekend okazji do powiększenia swojego dorobku, bo spotkanie Arki Gdynia zostało odwołane. Szansę na doścignięcie wypożyczonego z Lecha Poznań pomocnika wykorzystało więc dwóch zawodników Miedzi Legnica. Roman (na zdjęciu) popisał się hat-trickiem w starciu z Resovią, a Zapolnik dopisał w nim czwartego gola.

W klasyfikacji najlepszych strzelców Widzewa niestety bez zmian. Jedyną bramkę dla czerwono-biało-czerwonych zdobył w tym sezonie Marcin Robak, jeszcze w spotkaniu z Radomiakiem Radom. Mamy jednak nadzieję, że lista strzelców szybko się powiększy. Oby już w środowych 65. Derbach Łodzi.