Raport wypożyczonych: pół godziny Piskorskiego i Telestaka

13 września 2020, 19:32 | Autor:

Kolejne ligowe występy mają za sobą dwaj wypożyczeni z łódzkiego Widzewa piłkarze. Zarówno Kamil Piskorski, jak i Dawid Telestak weszli na boisko w drugiej połowie, chociaż nie udało im się zapisać w protokole sędziowskim.

Pomorzanin Toruń mierzył się w sobotę w derbowym starciu z Elaną. W spotkaniu nie padła żadna bramka, co było w dużej mierze zasługą… byłego golkipera Widzewa, Jakuba Mikołajczaka, który zaliczył świetny występ i został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem meczu. Piskorski przebywał na murawie przez pół godziny.

Szansę na występ w większym wymiarze dostał też Telestak, którego KS Kutno wygrało u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki 4:1. Widzewiak wszedł do gry w 60. minucie i pokazał się z niezłej strony. Był aktywny, miał też dwie dobre sytuacje do strzelenia gola. Niestety, żadnej nie wykorzystał, a w najlepszej spudłował z obrębu pola bramkowego.