Dwóch przedstawicieli Widzewa we władzach ŁZPN
13 września 2020, 16:07 | Autor: Kamil
W piątek odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego wybrano nowe władze okręgowego związku. Wśród powołanych znalazło się dwóch przedstawicieli Widzewa Łódź.
Mowa o dwóch członkach Stowarzyszenia RTS, Dawidzie Lambrechcie (na zdjęciu) oraz Michale Musierowiczu. Ten pierwszy został wybrany członkiem szesnastoosobowego zarządu ŁZPN, a drugi będzie zasiadał w Komisji Rewizyjnej. Prezesem na drugą kadencję mianowano Adama Kaźmierczaka. Pełen skład władz związku znaleźć można TUTAJ.
Jak informuje widzew.com, w trakcie zjazdu odbyła się również ceremonia przyznania odznak honorowych Polskiego Związku Piłki Nożnej, wręczanych między innymi przez prezes Martynę Pajączek. Wśród wyróżnionych nie zabrakło reprezentantów Widzewa. Brązowym Medalem PZPN odznaczono Stanisława Sygułę, Srebrną Odznaką PZPN Waldemara Krajewskiego, a Brązową Odznaką PZPN Andrzeja Kretka.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Bez rewelacji…na zjazd PZPN jedzie przedstawiciel zatorowców,niejaki Salski!We władzach ŁZPN, też mają kilku „członków”…
No nasza prezes to tymbardziej jedzie na zjazd PZPN, jest jednym z członków.
zjazdy, odznaki, komitety… jak w PZPR. A polska piłka śmiechu warta – tyle samo warci jej działacze.
łubu dubu łubu dubu niech nam żyję prezes naszego klubu…