Ruszyły kolejne ciekawe licytacje dla Nikoli!

14 września 2020, 09:32 | Autor:

Wczoraj po południu rozpoczęły się kolejne licytacje w ramach akcji #POMOCDLANIKOLI! Do zdobycia są kolejne bardzo ciekawe gadżety, przekazane przy pomocy organizatora całej akcji, Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele. Jakie konkretnie?

– oryginalna koszulka Shark Top Team z podpisami zawodników, m.in. Karoliny Kowalkiewicz czy Marcina „Polish Zombie” Wrzoska. Koszulkę przekazali zawodnicy Shark Top Team;

– złoty herb Widzewa wykonany przez firmę ART SOK, a przekazany na licytację przez Daniela Kacprzyka. Daniel wygrał herb w poprzednich licytacjach i postanowił go przekazać do kolejnych. Brawo!

Całość uzyskanych środków przekazana zostanie oczywiście na zbiórkę utworzoną przez mamę Nikoli (więcej szczegółów TUTAJ).

Aukcje rozpoczęły się wczoraj na profilu Marcina Rybaka na Facebooku (informacje poniżej). Potrwają do czwartku, 17 września, do godziny 19:10. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia dziewczynki! Licytować można w komentarzach do zdjęć.

Przypomnijmy, że tym razem wsparcia wymaga nasza koleżanka z trybun, Iwona Czerniawska, której córka Nikola cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny dziewczynki.

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

You’ll never walk alone!!!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress