Robak wybrany najlepszym piłkarzem 8. kolejki I ligi
14 października 2020, 16:54 | Autor: Kamil
Choć piłkarze Widzewa nie pokonali Sandecji Nowy Sącz w wielkim stylu, ich zwycięstwo nie przeszło niezauważone w mediach. Dwóch graczy łodzian trafiło do jedenastki kolejki „Piłki Nożnej”, a dzisiaj doceniono też indywidualnie Marcina Robaka.
Kapitan czerwono-biało-czerwonych został wybrany najlepszym zawodnikiem ósmej serii gier w plebiscycie przeprowadzonym na łamach oficjalnych mediów społecznościowych I ligi! W głosowaniu napastnik zdeklasował Konrada Nowaka z Odry Opole oraz Pawła Lenarcika z GKS Bełchatów.
W starciu z Sandecją Robak zanotował dwa trafienia, które dały podopiecznym Enkeleida Dobiego ważne trzy punkty. Dla snajpera były to też gole numer siedemdziesiąt trzy i siedemdziesiąt cztery w barwach Widzewa, a dzięki nim wskoczył na pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii łódzkiego klubu!







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Ząbkovia Ząbki
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Który był jeszcze w 11 kolejki?
Marcin najlepszy, chociaż forma pozostawia wiele do życzenia… To co będzie jak wróci do swojej pełnej dyspozycji ?
Ten wybór naszego kapitana świadczy o tym ze Marcin nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Brawo , brawo i oby forma rosła nie jeszcze nie jeden raz będziemy mieli wiele uciechy przez Marcina i nasz cały zespol