Ostatnie zapisy na wyjazd do Bydgoszczy!
22 sierpnia 2010, 16:09 | Autor: Ryan
W poniedziałek prowadzone będą ostatnie zapisy na wyjazdową potyczkę w Pucharze Polski do Bydgoszczy.
Fani Widzewa otrzymali od organizatora 1080 biletów. Zapisy na mecz z Zawiszą trwają już od kilku dni. Ponieważ nie rozeszły się jeszcze wszystkie wejściówki, to specjalnie dla spóźnialskich w poniedziałkowe popołudnie będzie umożliwione zapisanie się na wycieczkę do Bydgoszczy wraz z biletem.
Koszt przejazdu wraz z biletem wynosi 80zł dla tzw. kibiców niezrzeszonych, 75zł dla członków FC (informacje u liderów FC i osiedli) oraz 70zł dla członków stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”. Ostatnie zapisy trwać będą w poniedziałek w godzinach 15:00 – 18:00 w kasie nr 1 przy stadionie Widzewa. Do zapisu wymagane jest podanie imienia, nazwiska oraz nr KiK.
Wciąż natomiast nieznana jest dokładna pora odjazdu pociągu specjalnego do Bydgoszczy, a co za tym idzie również nie można na tą chwilę ustalić konkretnej godziny na zbiórkę. Lada chwila PKP poda niezbędne informacje i kibice Widzewa zostaną poinformowani o szczegółach wycieczki.
Do znudzenia przypominamy o obowiązkowej CZERWONEJ koszulce. Ostrzegamy też przed spożywaniem napojów alkoholowych w pierwszą stronę. Czeka nas pojedynek na gardła z „bydgosko-rodowitą” koalicją;). Trzymajmy więc fason…








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska