Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (15-19 maja)
15 maja 2024, 16:56 | Autor: Michał
Już w środę zmagania o punkty rozpoczną drużyny młodzieżowe Widzewa Łódź. Najbliższe dni przyniosą wiele ciekawych spotkań. O kolejne zwycięstwo w IV lidze powalczą rezerwy, a juniorzy młodsi postarają się utrzymać pozycję lidera w swoich rozgrywkach. Derbowe starcie mają przed sobą natomiast szesnastolatkowie.
Podopieczni Michała Czaplarskiego powrócą do rywalizacji na Łodziance. Po derbowym zwycięstwie, rywalem łodzian będzie Warta Działoszyn, a trzy punkty w tym starciu będą niezbędne w gonitwie za liderem z Aleksandrowa Łódzkiego. Na własnym terenie zagrają również juniorzy starsi, którzy niestety nie mają już szans na utrzymanie w CLJ. W niedzielę podopieczni trenera Łukasza Jonczyka sprawdzą się na tle Cracovii.
Coraz bliżej wygrania rozgrywek w I lidze wojewódzkiej są juniorzy młodsi. Ekipa Tomasza Kmiecika po zwycięstwie z ŁKS będzie musiała poradzić sobie z kolejnym silnym rywalem, a dokładnie trzecim w stawce AKS SMS Łódź. Duży ciężar gatunkowy będzie miało również starcie, do którego przystąpią w tej kolejce szesnastolatkowie. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego zagrają na terenie rywala z ŁKS Łódź. Kolejne doświadczenie w CLJ zbiorą trampkarze. Podopieczni Macieja Grzegorego staną w szranki z SSM Wisłą Płock.
Na nudę nie będą narzekały też najmłodsze roczniki. Już dziś o godz. 17:00 swoje starcie o stawkę rozpoczną reprezentanci drużyny do lat 14, którzy podejmą Łódzką Akademię Futbolu. Z tym samym rywalem, choć już w sobotę, zagrają ich o rok młodsi koledzy. Na murawę wybiegną ponadto najmłodsi adepci futbolu, którzy zmierzą się z rówieśnikami z AKS SMS Łódź.
Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (15-19 maja):
Widzew II Łódź – Warta Działoszyn, 19 maja, niedziela, godz. 12:00
CLJ U-19: Widzew Łódź – Cracovia, 19 maja, niedziela, godz. 16:30
U-17: AKS SMS Łódź – Widzew Łódź, 19 maja, niedziela godz. 10:00
U-16: ŁKS Łódź – Widzew Łódź, 18 maja, sobota, godz. 13:00
CLJ U-15: Widzew Łódź – SSM Wisła Płock, 18 maja, sobota, godz. 15:00
U-14: Widzew Łódź – Łódzka Akademia Futbolu, 15 maja, środa, godz. 17:00
U-13: Widzew Łódź – Łódzka Akademia Futbolu, 18 maja, sobota, godz. 19:00
U-12: AKS SMS Łódź – Widzew Łódź, 18 maja, sobota, godz. 10:00







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki