Akademia Widzewa z nowym sponsorem!

25 listopada 2021, 18:45 | Autor:

Kolejny w ostatnich miesiącach podmiot zdecydował się na wsparcie Akademię Widzewa! Tym razem jej oficjalnym sponsorem została firma Deante, której logo będzie można zobaczyć na koszulkach zespołów młodzieżowych, na obiekcie przy ul. Małachowskiego i na stadionie przy al. Piłsudskiego – czytamy na widzew.com.

Firma Deante związana jest z czterokrotnym mistrzem Polski od kilkunastu lat. Była z nim jeszcze przed upadkiem klubu, zaś po reaktywacji jako jedna z pierwszych zdecydowała się pomóc w długotrwałym procesie odbudowy. Później wynajęła lożę biznesową w „Sercu Łodzi” oraz zaangażowała się w tworzenie Muzeum Widzewa. Teraz postanowiła rozszerzyć współpracę i na mocy podpisanej umowy została oficjalnym sponsorem Akademii Widzewa.

„To kolejna w ciągu kilku tygodni, ale nadal nie ostatnia bardzo dobra wiadomość dotycząca sponsoringu Akademii Widzewa. Deante to najlepszy przykład tego, jak długofalowe mogą być relacje między biznesem i klubem sportowym. Firma wspiera Widzew Łódź od lat, była z klubem w najtrudniejszych dla niego czasach, a teraz pomoże nam w dalszej budowie i profesjonalizacji działań Akademii Widzewa” – podsumował wiceprezes łodzian, Michał Rydz.

„Przekonuje nas jasno nakreślona filozofia stopniowej realizacji tak dużego projektu, jakim jest Akademia Widzewa. Podparta profesjonalnie przygotowanym i konsekwentnie realizowanym od kilku lat planem działania, w naszej ocenie umożliwi rozwój struktur i zasięgu Akademii oraz – co ważne – pozwoli na skuteczne zarządzanie potencjałem piłkarskim jej podopiecznych. Z radością i dumą patronujemy inicjatywie, która daje nadzieję na zaszczepianie w przedstawicielach najmłodszego pokolenia widzewskich wartości, od zawsze kojarzonych z wytrwałością w dążeniu do założonych celów, a także rzetelnym i odpowiedzialnym podejściem do pracy” – przyznał na łamach widzew.com Wiktor Kołysko, kierownik marketingu Deante.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
7
0
Would love your thoughts, please comment.x