Reaktywacja funduszu „Widzew Plus”

25 listopada 2021, 20:30 | Autor:

W połowie 2019 roku do życia powołany został fundusz „Widzew Plus”, z którego środki były przekazywane na specjalne subkonto, mające pomóc w rozbudowie infrastruktury Widzewa Łódź. Później z różnych względów temat nieco ucichł, ale teraz klub postanowił go reaktywować – czytamy na łamach witryny widzew.com.

Projekt „Widzew Plus” zainaugurowany został przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020, a pięć procent z każdego kupionego karnetu trafiło na dedykowane subkonto. Wszystkie zebrane tam pieniądze miały następnie zostać przeznaczone na poszerzenie infrastruktury, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Akademii Widzewa. Z planów niestety nic nie wyszło, zaś później pomysł funduszu został zaniechany. Zgromadzone wtedy środki zostały jednak zabezpieczone.

Dziś projekt został reaktywowany, a kibice otrzymali możliwość wpłacania środków na rozwój infrastruktury, choć na nieco innych zasadach. Każdy kibic może dokonać wpłaty dowolnej kwoty, za którą otrzyma stosowny certyfikat – niezależnie od tego, jak wysoka będzie ta suma. W akcję mogą włączyć się również partnerzy biznesowi – dla nich przewidziane zostały pakiety Silver, Gold oraz Platinum, zaś za każdym z nich stoją oczywiście także dodatkowe benefity.

Zgromadzone środki mają zostać w całości przeznaczone na zmiany w „Sercu Łodzi” oraz w jego najbliższym otoczeniu. Na ten moment na pierwszy plan rzucają się trzy inwestycje: kolejny etap brandingu trybun, odświeżenie stadionowych przestrzeni, a także całkowicie nowy tunel dla piłkarzy. Więcej informacji na temat programu „Widzew Plus” znajduje się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x