Reaktywacja funduszu „Widzew Plus”

25 listopada 2021, 20:30 | Autor:

W połowie 2019 roku do życia powołany został fundusz „Widzew Plus”, z którego środki były przekazywane na specjalne subkonto, mające pomóc w rozbudowie infrastruktury Widzewa Łódź. Później z różnych względów temat nieco ucichł, ale teraz klub postanowił go reaktywować – czytamy na łamach witryny widzew.com.

Projekt „Widzew Plus” zainaugurowany został przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020, a pięć procent z każdego kupionego karnetu trafiło na dedykowane subkonto. Wszystkie zebrane tam pieniądze miały następnie zostać przeznaczone na poszerzenie infrastruktury, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Akademii Widzewa. Z planów niestety nic nie wyszło, zaś później pomysł funduszu został zaniechany. Zgromadzone wtedy środki zostały jednak zabezpieczone.

Dziś projekt został reaktywowany, a kibice otrzymali możliwość wpłacania środków na rozwój infrastruktury, choć na nieco innych zasadach. Każdy kibic może dokonać wpłaty dowolnej kwoty, za którą otrzyma stosowny certyfikat – niezależnie od tego, jak wysoka będzie ta suma. W akcję mogą włączyć się również partnerzy biznesowi – dla nich przewidziane zostały pakiety Silver, Gold oraz Platinum, zaś za każdym z nich stoją oczywiście także dodatkowe benefity.

Zgromadzone środki mają zostać w całości przeznaczone na zmiany w „Sercu Łodzi” oraz w jego najbliższym otoczeniu. Na ten moment na pierwszy plan rzucają się trzy inwestycje: kolejny etap brandingu trybun, odświeżenie stadionowych przestrzeni, a także całkowicie nowy tunel dla piłkarzy. Więcej informacji na temat programu „Widzew Plus” znajduje się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rysio Pysio
2 lat temu

A to nie mkało byc na dodatowe krzesełka ?

Hans
2 lat temu

Klub z al. Unii dostaje infrastrukturę na najwyższym poziomie od miasta, a Widzew dostał niestety ochłapy i teraz musi zbierać pieniądze od kibiców, albo zgłaszać projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Przykre to bardzo, a przede wszystkim niesprawiedliwe.

Kixon
2 lat temu

Zbierajcie lepiej na ośrodek treningowy a nie na bzdety

Fanatyk
Odpowiedź do  Kixon
2 lat temu

Bzdety ?????????????????????????

Kixon
Odpowiedź do  Fanatyk
2 lat temu

Branding stadionu i tunel dla piłkarzy to bzdety w obliczu sytuacji, w której ci właśnie piłkarze nie mają do dyspozycji własnego, naturalnego boiska do treningu.

Fred
2 lat temu

NA ośrodek treningowy to rozumiem. NA to trzeba zbierac.

R T S
2 lat temu

A gdzie dolny rząd ( 550 miejsc ) ????? W kulki lecicie i tyle ! Gdzieś mam nowy tunel i odświeżanie ścian w w waszych lożach.

Last edited 2 lat temu by R T S
Andrzej S.
2 lat temu

To robi się słabo z kasą jak wracamy do dawno zapomnianych pomysłów na jej wyciąganie.
Ale to pierwsza myśl.
Pewnie się mylę daj Boże.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x