Raport wypożyczonych: Bramka Piskorskiego

25 listopada 2021, 15:05 | Autor:

Aż czterech piłkarzy wypożyczonych z Widzewa Łódź do innych klubów pojawiło się w ostatnich kilku dniach na boisku. Po przerwie nieco większe minuty zaliczyli Marcel Pięczek oraz Robert Prochownik, z kolei do siatki udało się trafić Kamilowi Piskorskiemu.

Pięczek mecz z GKS Jastrzębie rozpoczął na ławce rezerwowych, jednak już w trzynastej minucie zmienił kontuzjowanego Piotra Mrozińskiego. Na murawie przebywał do ostatniego gwizdka sędziego, zaś jego zespół bezbramkowo zremisował. Dwa razy w grze oglądaliśmy za to Prochownika – najpierw wszedł na pół godziny w starciu ze Skrą Częstochowa, a kilka dni później zameldował się w jedenastce przeciwko Widzewowi. Wytrzymał tylko do przerwy.

Pozostali gracze zakończyli już rundę jesienną. Mamełka przesiedział spotkanie ŁKS Łagów z Czarnymi Połaniec w rezerwie, a w wyjściowym zestawieniu Stali Głowno zameldował się Kamil Owczarczyk. Po dziewięćdziesiąt minut przeciwko Unii Gniewkowo i Sportisowi Łochowo zaliczył Piskorski – w tym pierwszym pojedynku trafił dodatkowo do siatki.

Raport wypożyczonych (17-24 listopada):

I liga

Marcel Pięczek (Puszcza Niepołomice) – 78 minut
Robert Prochownik (Sandecja Nowy Sącz) – 31 minut + 45 minut

III liga

Jakub Mamełka (ŁKS Łagów) – 0 minut

IV liga

Kamil Owczarczyk (Stal Głowno) – 64 minuty
Kamil Piskorski (Sparta Brodnica) – 90 minut, bramka + 90 minut

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x