Brak widzewiaków w „11” kolejki

10 sierpnia 2018, 14:31 | Autor:

Żaden piłkarz Widzewa nie zyskał uznania w oczach dziennikarzy magazynu „Piłka Nożna” na tyle, by znaleźć się w jedenastce 3. kolejki II ligi. Wpływ miał na to zapewne fakt, że łodzianie tylko zremisowali ze Zniczem, tracąc pierwsze punkty w sezonie.W dwóch poprzednich kolejkach widzewiacy wygrywali, dzięki czemu zawodnicy Radosława Mroczkowskiego byli wyróżniani przez „PN”. Na inaugurację rozgrywek do jedenastki kolejki trafili Damian Paszliński i Maciej Kazimierowicz, a tydzień później, po rozgromieniu Rozwoju Katowice, doceniono Konrada Gutowskiego.

Tym razem dla graczy Widzewa miejsca zabrakło. Po raz drugi w zestawieniu znaleźli się natomiast zawodnicy Siarki Tarnobrzeg oraz Elany Toruń, czyli Kamil Radulj oraz Maciej Stefanowicz. Pozostała dziewiątka piłkarzy to debiutanci na liście „Piłki Nożnej”. W gronie tym jest m.in. Patryk Kubicki, czyli piłkarz, który wszedł z ławki rezerwowych w sobotnim meczu ze Zniczem Pruszków.

Jedenastka 3. kolejki II ligi wg „PN”:

Golik (Rozwój) – Wenger (Olimpia E.), Wicki (Gryf), Nadolski (Siarka), Walski (Ruch), Stefanowicz (Elany), Dzięgielewski (Górnik), Radulj (Siarki), Kubicki (Znicz), Balicki (Ruch), Leandro (Radomiak)


Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek 66
5 lat temu

Wygramy 2 ligę i okaże się, że w „11” sezonu nie ma ani jednego widzewiaka! Walić te sondaże.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x