D. Paszliński: „Na spokojnie będę wchodzić w rytm”

10 sierpnia 2018, 17:28 | Autor:

Udany debiut Damiana Paszlińskiego tylko spotęgował żal, że zawodnik doznał kontuzji. Finalnie okazuje się, że uraz środkowego obrońcy nie jest tak groźny, jak się obawiano. Piłkarz wraca już do siebie i został powołany do meczowej kadry na sobotnie zawody ze Stalą Stalowa Wola.– Rozegrałeś w środowym sparingu 60 minut. Jak samopoczucie po tej przerwie od grania?

– Minęły równo dwa tygodnie, jak doznałem kontuzji. Nie trenowałem przez pięć dni, później było trochę treningów biegowych, ale bez żadnego kontaktu. W poniedziałek zacząłem trenować z piłką, w środę pierwsze przepalenie. Na spokojnie chce się wprowadzić do gry, sztab również nie chce wykonywać pochopnych ruchów. Powoli, do przodu.

– Mimo przymusowego odpoczynku całkiem dobrze się zaprezentowałeś.

– Nie wyglądało to źle, ale trzeba mieć na uwadze, że był to trochę inny rywal w porównaniu do tych, z którymi mierzymy się w lidze.

– Dobrze było widać z perspektywy trybun, że kontuzjowana noga jest jednak jeszcze trochę usztywniona?

– Mocno trenowałem, w poniedziałek i we wtorek dwa razy. W środę jeden trening i wieczorem sparing. Myślę, że ten tydzień będzie jeszcze wprowadzeniem do cięższej pracy. Przed nami mały maraton spotkań sobota – środa – sobota. Nie chcemy żeby stało się coś złego, więc na spokojnie będę wchodzić w rytm.

– Można się spodziewać, że zagrasz w sobotę ze Stalą?

– Jeszcze będziemy rozmawiać z trenerem jak to ma wyglądać. Czasu nie jest wiele i nie wiadomo czy obecny rytm spotkań pozwoli mi się odpowiednio przygotować do soboty. Wspólnie ze sztabem podejmiemy decyzję, ale to już w szatni.

Rozmawiał Wujek


Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
5 lat temu

Ktoś wie kiedy są zapisy na mecz z elana ???? na wyjazd

kosa76
Odpowiedź do  1910Hooligans
5 lat temu

szukaj raczej na forum .. nie tu :)

Odpowiedź do  kosa76
5 lat temu

podasz adres tego forum tej strony z góry dzieki :)

m4sti
Odpowiedź do  1910Hooligans
5 lat temu
Krystian
Odpowiedź do  m4sti
5 lat temu

No i forum nie działa.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x