Brodziński przejdzie do Widzewa za darmo?

6 stycznia 2015, 10:55 | Autor:

Bartosz_Brodziński

W okresie roztrenowania po rundzie jesiennej w Łodzi pojawiło się na testach kilku zawodników. W przeciwieństwie do lat ubiegłych, nie był ich jednak aż tak dużo. Jednym z nich był obrońca Ruchu Chorzów Bartosz Brodziński, który wypadł na tyle dobrze, iż Wojciech Stawowy postanowił pozyskać tego piłkarza.

By ściągnąć go do Widzewa, nie wystarczy jednak sama zgoda zawodnika. Brodziński ma bowiem ważną umowę z „Niebieskimi” do końca czerwca 2016 roku. W tej sytuacji niezbędne było więc porozumienie z klubem. Wczoraj chorzowski zespół rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej, oczywiście bez Brodzińskiego, który formalnie jest piłkarzem drugiej drużyny.

Brak obrońcy na zajęciach u Waldemara Fornalika oznacza, że Ruch nie powinien robić 23-latkowi problemów z odejściem. Dowiedzieliśmy się, że trwa finalizacja spraw związanych z rozwiązaniem umowy z wychowankiem Drukarza Warszawa. Wówczas mógłby on przejść do Widzewa za darmo. Piłkarz zdał już mieszkanie, jakie wynajmował w Chorzowie i znalazł nowe w Łodzi. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, wkrótce rozpocznie przygotowania do walki o utrzymanie łodzian w I lidze.

Bartosz Brodziński jest przede wszystkim środkowym obrońcą. W zespole Młodej Ekstraklasy gdyńskiej Arki występował też sporadycznie na boku defensywy, a także w drugiej linii.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress