Byli widzewiacy już strzelają

21 czerwca 2014, 23:29 | Autor:

Mateusz_Cetnarski

Marek Wasiluk oraz Mateusz Cetnarski, którzy odeszli z Widzewa do odpowiednio Jagiellonii Białystok i Cracovii Kraków zdobyli dziś  premierowe bramki dla swoich nowych zespołów. Zarówno Jagiellonia jak i Cracovia wygrały swoje mecze sparingowe.

Wasiluk rozegrał pierwszą połowę meczu, w którym białostocczanie pokonali w Tykocinie miejscowego Hetmana 0:3. Wynik spotkania w 5 minucie otworzył były defensor łódzkiego klubu. Mecz towarzyski w Tykocinie odbył się z okazji 55-lecia czwartoligowego Hetmana.

W innym sparingu, Cracovia na jednym z obiektów w Krakowie ograła 2:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała. W tym pojedynku swoje trafienie do siatki rywali zaliczył inny ex-widzewiak, Mateusz Cetnarski, a nastąpiło to w 24 minucie. Wynik dla krakowian otworzył już w 1 minucie Dariusz Zjawiński – król strzelców minionych rozgrywek I ligi, który wraz z Cetnarskim w ostatnim czasie wzmocnili zespół popularnych „Pasów”.