CLJ: bebramkowy remis nie dał awansu
21 czerwca 2014, 12:46 | Autor: RyanBezbramkowym remisem zakończyły się dzisiejsze derby Łodzi juniorów starszych, których stawką była promocja do Centralnej Ligi Juniorów. Podział punktów dał awans ekipie ŁKS, która o jedno oczko wyprzedziła Widzew. Ostatnie miejsce, z jednym punktem, zajął SMS.
Spotkanie rozgrywane dziś przy ul. Minerskiej widzewiacy musieli wygrać, by awansować do CLJ, a gospodarzom-ŁKS, wystarczał remis. Brak goli cieszy więc ełkaesiaków, ale podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego nie zasługują na burę. Starali się o jak najlepszy wynik w barażowym trójmeczu, w którym skazywani byli na rolę outsidera. Swoje okazje, jakie stwarzali dziś pod bramką derbowego rywala, niestety jednak marnowali.
W pierwszym meczu, rozgrywanym w środę, Widzew zremisował na własnym boisku z SMS-em 3:3.
Drugą drużyną, jaka w przyszłym sezonie CLJ reprezentować będzie województwo łódzkie, będzie GKS Bełchatów.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska