Były widzewiak znalazł nowy klub

18 sierpnia 2022, 09:00 | Autor:

Krótką chwilę po zakończeniu poprzedniego sezonu, z Widzewem Łódź rozstał się Krystian Nowak. Środkowy obrońca bardzo długo pozostawał bez zatrudnienia, ale wreszcie udało mu się znaleźć nowy klub. Piłkarz przeniósł się do rumuńskiej Universitatei Cluj.

Defensor przez ostatnie tygodnie trenował indywidualnie i czekał na ofertę. Mówiło się o tym, że może przejść do Arki Gdynia lub Górnika Łęczna, ale finalnie nic z tego nie wyszło. Nowak postanowił więc wyjechać z ojczyzny i dołączyć do drużyny z miasta Kluż-Napoka. Universitatea to beniaminek tamtejszej ekstraklasy, który awansował do niej po barażach.

Dla Nowaka będzie to już kolejna zagraniczna przygoda. Były kapitan Widzewa (opaskę nosił jeszcze przed reaktywacją) występował także już w szkockim Heart of Midlothian, greckim Panioniosie i chorwackim Slavenie Belupo – życzymy powodzenia!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek Szczęsny
1 rok temu

Nowak wcale nie był gorszy od Czorby… w zasadzie mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że gdyby grał zamiast niego to stracilibyśmy mniej bramek niż dotychczas. Wyjść z piłką do przodu też potrafił, więc w zasadzie nie do końca rozumiem decyzję dlaczego go odpuściliśmy.

Majk
Odpowiedź do  Wojtek Szczęsny
1 rok temu

Nie zgodzę sie z Tobą do końca. Czorba jest szybszy, bardziej mobilny i dużo lepiej gra głową. Szczerze to duuuużo więcej obiecywałem sobie po Nowaku jak do nas przychodził. Szkoda

Macieks
Odpowiedź do  Wojtek Szczęsny
1 rok temu

Nowak był przede wszystkim dużo droższy o czym zapomniałeś. Był. Zdecydowanie przepłacony biorąc to co prezentował

Dawid877
1 rok temu

Aż takie wymagania finansowe że nawet Arka i Leczna go nie chciały?

RedMan
1 rok temu

Nowaka niestety szkoda. Miał swój kryzys po kontuzji i trzeba mu było dać szansę na powrót. Doświadczony, wysoki, silny obrońca Widzewiak, który myślę że spokojnie lepszy by był od Czorbadzijskiego. Szkoda… bo My teraz usilnie szukamy doświadczonego obrońcy.

Maciej
Odpowiedź do  RedMan
1 rok temu

I 40k na mc

RedMan
Odpowiedź do  Maciej
1 rok temu

myślisz że rumuński beniaminek zapłaci mu 10 tys. euro miesięcznie?

WŁODZIMIERZ
1 rok temu

Powodzenia w Rumunii ,może to kraj taki , który lubi ryzykować. Wszak to trzeci Widzewiak ,który tam pojechał,Może tam cieplej,może wolniej biegają i żele tańsze , niezniszczalne .
tańsze Z niewolnika nie ma pracownika

Kapitan Tsubasa
1 rok temu

Jeden dobry występ, przeplatał z kilkoma miernymi, w których popełniał proste błędy.
Cenił się też bardzo drogo, dzieki za wszystko ale ja osobiscie nie żałuję, że odszedł.

Powodzenia w nowym Klubie.

Seba
1 rok temu

Baaardzo długo. Niecałe jedno okienko transferowe

10
0
Would love your thoughts, please comment.x