Raport wypożyczonych: Dwóch widzewiaków na boisku

17 sierpnia 2022, 11:36 | Autor:

Kolejny ligowy weekend mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź grający aktualnie w innych klubach. Po ostatnich dobrych występach, wypożyczeni mogli liczyć na miejsca w podstawowych jedenastkach swoich drużyn. Jak spisali się tym razem?

Na długi występ mógł liczyć w minionych dniach Kacper Karasek. Młody pomocnik znalazł się w wyjściowym składzie na spotkanie Termalici Nieciecza z Puszczą Niepołomice i spędził na boisku 77. minut – w tym czasie został też upomniany żółtą kartką. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

W nieco krótszym wymiarze czasowym miał okazję zaprezentować się w miniona sobotę Bartosz Guzdek, który znalazł się w podstawowym składzie Odry Opole na mecz z Resovią Rzeszów. Widzewiak grał przez 53 minuty, a jego drużyna finalnie zremisowała to spotkanie 1:1.

Wciąż na swój premierowy występ w Pogoni Nowe Skalmierzyce czeka Mateusz Ludwikowski, który wciąż wraca do pełnej sprawności po kontuzji. Jego koledzy nie podołali jednak zadaniu i ulegli rezerwom Pogoni Szczecin 1:2.

Raport wypożyczonych (13-15 sierpnia):

I liga

Bartosz Guzdek (Odra Opole) – 53 minuty
Kacper Karasek (Termalica Nieciecza) – 77 minut, żółta kartka

III liga

Mateusz Ludwikowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce) – 0 minut (kontuzja)

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
raru
1 rok temu

Cześć,
Fajnie, że umieściliście (WTM) tabele 4 ligi na głównej. Mam małą prośbę. Byłoby bardzo pomocne gdyby obie tabele uwzględniały, także liczbę rozegranych meczów wszystkich drużyn.
Dziękuje i pozdrawiam

Aleksander
1 rok temu

Fajnie że łapią te minuty :) Może za rok wskoczy któryś z nich do kadry. Pewnie prędzej Karasek :)

Wiara
1 rok temu

Długi występ w Termalici. Tekst do korekty.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x