Ł. Zjawiński: „Podobało mi się, że Widzew był zdeterminowany”

17 sierpnia 2022, 19:00 | Autor:

Widzew dokonał wzmocnienia linii ofensywnej, wypożyczając z Lechii Gdańsk napastnika Łukasza Zjawińskiego. Piłkarz w swej pierwszej rozmowie podkreślał, że urzekła go duża determinacja łodzian względem tego transferu.

Zjawiński przyznał, że krótki występ przy Piłsudskiego w biało-zielonych zrobił na nim duże wrażenie. „Wprawdzie to tylko epizod, bo wszedłem na ostatnie 5 minut, ale rzeczywiście był to mój debiut na tym stadionie. Słysząc Taniec Eleny i masę klaszczących ludzi, mogę powiedzieć, że wywołali największy dreszczyk, jaki miałem dotąd w swojej piłkarskiej przygodzie” – mówił w wywiadzie dla widzew.com.

Snajper opowiadał, jak wyglądały kulisy jego przenosin do Łodzi. „Jeszcze wczoraj w Gdańsku wsiadałem do pociągu, a dziś już jestem po wszystkich badaniach i czekamy na ostateczną decyzję. Cieszę się, że dzieje się to tak szybko, bo sam chcę już wejść do drużyny, poznać chłopaków, zobaczyć, jak to wygląda od środka i wystąpić w meczu” – zapowiedział popularny „Zjawa”. „Podobało mi się, że Widzew był zdeterminowany, by mieć mnie u siebie. Odbyłem rozmowę z trenerem Niedźwiedziem. Nasze podejście do futbolu jest bardzo podobne i to pomogło mi w podjęciu ostatecznej decyzji” – wyjaśniał, dlaczego decydował się na Widzew.

Czego po nowym graczu mogą spodziewać się kibice RTS? „Myślę, że mogę się nazwać typowym napastnikiem. Bazuje na sile, lubię grę tyłem do bramki i dobrze się odnajduję w polu karnym. Wydaje mi się, że dobrze opanowałem też stałe fragmenty gry, zarówno rzuty karne, jak i wolne. Potrafię grać głową, obydwie nogi mam na dobrym poziomie. Uważam, że mogę sporo zaoferować” – powiedział odważnie.

Cała rozmowa z Łukaszem Zjawińskim dostępna jest TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
39
0
Would love your thoughts, please comment.x