Widzew – Legia (kulisy)

17 sierpnia 2022, 09:00 | Autor:

Na kanale klubowej telewizji Widzew TV pojawiły się już kulisy meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa. W materiale tym można zapoznać się z zakulisowymi fragmentami piątego spotkania nowego sezonu Ekstraklasy, które zakończyło się porażką łodzian.

Zapraszamy do oglądania!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SiadamKucam
1 rok temu

Legia zagrała dość przeciętne zawody, ale to i tak w zupełności wystarczyło na słaby Widzew. Osobny temat to poziom sędziowania. Mecz z Wartą to mecz o 6 punktów, porażka może nas umocnić w strefie spadkowej na dłużej.

r2r
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

poziom sędziowania był bardzo dobry. sędzia zrealizował swoje założenia przedmeczowe.

hiacynt
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

teraz to każdy mecz o 6 punktów….

Joker
1 rok temu

JORDI SIĘ POPŁAKAŁ

Asior
1 rok temu

Emocje związane z perturbacjami w Urzędem Miasta trzeba pozostawić tym którzy biorą za to duże pieniądze czyli Panom z Zarządu Widzewa. Wiem że sobie z tym poradzą, mając pełne wsparcie od Kibiców Widzewa. Wracając do ostatniego meczu to Widzew po prostu został oszukany przez sędziego i tyle. Każdy mecz jest ważny bo buduje atmosferę, przekonanie o własnej wartości i chęć do dalszej pracy.

Seba UK.dawniej ELKP.
1 rok temu

Ja tego wcześniej nie widziałem ale na Jordim był ewidentny karny ale Marciniak tęgo oczywiście nie widzisl

Bogdan
1 rok temu

Wchodzimy termiarzem w spotkania z mniej wartosciowymi zespołami ale ich”waga wynikowa” jest bardzo istotna dla układu tabeli..Zwyciestwa tez dają 3 pkt ale w walce o utrzymanie to „wartosc” tych pkt jest bardzo znacząca a byc moze decydujaca w ostatecznym rozrachunku.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x