Konrad Reszka znowu w Widzewie!

16 sierpnia 2022, 21:35 | Autor:

Konrad Reszka powrócił do Widzewa Łódź! Jak poinformowała dzisiaj wieczorem oficjalna witryna klubowa widzew.com, bramkarz ten podpisał umowę, na mocy której do końca tego sezonu będzie zawodnikiem drugiej drużyny. Rozpocznie też pracę trenerską.

Reszka spędził w Widzewie zdecydowaną większość swojej kariery – zadebiutował w nim jeszcze w IV lidze, tuż po reaktywacji klubu. Później, po długiej przerwie, do pierwszego zespołu wrócił przed sezonem 2020/2021 i w ciągu dwóch lat rozegrał pięć meczów w I lidze, pomagając również czterokrotnemu mistrzowi Polski wywalczeniu awansu do Ekstraklasy.

Latem bramkarz odszedł z klubu, ale ostatecznie znów będzie reprezentował czerwono-biało-czerwone barwy! Na mocy porozumienia z Widzewem, otrzymał on szansę kontynuowania swojej kariery w charakterze zawodnika drużyny rezerw, ale nie tylko, bo też asystenta trenera w strukturach Akademii Widzewa oraz Widzewskiej Szkoły Bramkarzy.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
SiadamKucam
1 rok temu

Teraz to już Europa stoi otworem, po tych wszystkich wzmocnieniach konkurencja już się nie podniesie.

ads
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

poczekaj na sprawy piłkarzy zza miedzy co do końca lipca mieli dostać kasę . sprawa jest już w UEFA

Kucam siadam
Odpowiedź do  SiadamKucam
1 rok temu

Za torami taka bieda ze sie tutaj uzewnetrzniasz? Roznica kiedzy nami jest miedzy innymi taka ze mnie kolo ch…ja lata co u was. A wy zyjecie naszym zyciem bo zal dupe sciska ze kiblujecie klase nizej. Won za tory pasozycie

Krzyś
1 rok temu

Brawo. To prawdziwy Widzewiak. Trzymam kciuki.

Rafał
1 rok temu

Czyli to koniec profesjonalnej kariery jako piłkarz. Nie szkodzi. Powodzenia w nowej roli!

Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Nie wiem ile w tym kolesiostwa. Mam nadzieję że niewiele.
Moje zdanie na temat rezerw jest niezmienne.
Młodzi perspektywiczni zawodnicy plus akurat nie mieszczący się z jedynki. Liga nieważna.
No ale potem słyszę głosy że ktoś starszy musi być żeby było się od kogo uczyć. To jest Mąka, dołączył były zawodnik Ruchu ( nazwisko chwilowo wyleciało). Ale Reszka? Doświadczenie żadne, perspektywicznie słabo bo odpalony. To co przemawia za comiesięczną pensją???

Ynwa
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Chcesz mieć dobrą akademie to Widzew II musi awansować jak najszybciej do drugiej ligi ;)

Lars
1 rok temu

Good news, witaj z powrotem!

TOMASZ 74
1 rok temu

BRAWO I POWODZENIA !!!!!

Seba
1 rok temu

Litości… Kogo jeszcze wezmą? Jakieś kółko emeryta się robi

zxc
1 rok temu

Patrzcie też z tej perspektywy, że nie tylko będzie tu grał, ale też należał jak w przypadku Mąki czy tego z Wisły gościa (zapomniałem nazwiska) coś na B… więc dają szansę młodym przyszłym „trenerom” nie widzę w tym nic złego. W Widzewie ostatnio ciągle się wszystko odmładza daje szanse nowym powoli pokoleniom czy prezesie czy trenerzy może trzeba iść w końcu tym torem a nie narzekać ” że bee” ten za stary ten z polski ten z zagranicy może tu roboty powinny występować, ale zawsze się znajdzie ktoś kto napisze „nie bo za za bardzo się psuje, za dużo śrubek,… Czytaj więcej »

DonJ
Odpowiedź do  zxc
1 rok temu

Ten na „B” to Niedzielski może? ;D

12
0
Would love your thoughts, please comment.x