MAKiS również zabrał głos. „Od tego są właściwe służby”

16 sierpnia 2022, 17:45 | Autor:

Tuż po konferencji prasowej zorganizowanej przez Widzew Łódź, swoje spotkanie z dziennikarzami urządziła również Miejska Arena Kultury i Sportu. Wzięli w nim udział jej prezes Sławomir Worach oraz komendant łódzkiej straży miejskiej, Patryk Polit. Wystąpienie tego pierwszego nie przeszło także bez echa w mediach.

Szef MAKiS próbował wytłumaczyć całą sytuację, jednocześnie zrzucając winę na prezesa Mateusza Dróżdża. „Miasto i MAKiS zawsze są otwarte na pozytywne relacje z Widzewem. One są możliwe, ale aby tak się stało, po drugiej stronie musi być odpowiedni partner. Przykro mi, że pan prezes Dróżdż rozpoczął ten konflikt, który ciągle trwa i jest podsycany. Ostatnie zachowanie pana Dróżdża pokazuje, że poprawne relacje są po prostu niemożliwe. Agresja i incydenty, które miały miejsce przed meczem, zobowiązały nas, by zgłosić te wydarzenia do stosownych instytucji – to był nasz obowiązek” – mówił dzisiaj, w swoich pierwszych słowach.

Prezes Worach od razu zapytany został o opublikowany wczoraj film, na którym dopuszczono się ewidentnej manipulacji. Tej sprawy nie chciał komentować. „Nie chcemy sprawdzać tych tłumaczeń dotyczących transparentu. Od tego są właściwe służby, żeby sprawdzić tego rodzaju zdarzenie. Ta sprawa zostanie przez nie wyjaśniona, ale nie sprowadzałbym kwestii tylko do tego transparentu, bo mówimy o kilkunastu miesiącach prób ułożenia relacji” – stwierdził. „Jestem gotowy, by osiągnąć z klubem kompromis” – dodał na koniec, choć chyba mało który, z zebranych na tym briefingu dziennikarzy, zdecydował się potraktować takie słowa poważnie.

Wystąpienie prezesa MAKiS odbiło się już echem w ogólnokrajowych mediach. „Żeby nikomu nie umknęło – spółka MAKiS najpierw zarzuciła prezesowi Widzewa wnoszenie obraźliwego transparentu na stadion, a gdy wyszło, że to nieprawda, jej prezes Sławomir Worach mówi, że nie jest od tego, by rozstrzygać jak było. Aha” – napisał Mateusz Janiak z „Weszło”. „Spółka MAKiS z Łodzi wypuściła szczujący film, w którym twierdzi, że prezes Widzewa przywiózł na stadion obraźliwy transparent. Kiedy okazało się, że to nieprawda, mówią, że nie chcą rozstrzygać, co na nim było. Sławomir Worach – niech idzie w świat, kto się skompromitował” – dodał Szymon Janczyk z tego samego portalu. Nam już nic więcej dodawać nie pozostaje.

Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
andirts
1 rok temu

Bezczelni…w sądzie się będzie tłumaczył za pomówienia…

bartek
1 rok temu

niektórzy to naprawę nie mają honoru.
dla stołka zrobią wszytsko czy to z PO czy z PIS

Last edited 1 rok temu by bartek
Greg
1 rok temu

Ja się pytam czy w tym kraju nie może być normalnie tylko przepychanki.Jeden chce być mądrzejszy od drugiego a wszyscy reprezentują ten sam poziom.Panowie jeśli macie oleju w głowie schowajcie swoją dumę męska i dogadacie się przecież tu chodzi o piękno sportu Fair Play na naszym Kochanym Widzewie.Pozdrawiam z Dolnego Śląska.

Kixon
Odpowiedź do  Greg
1 rok temu

po dobroci się z nimi nie da, to są galerianki w garniaczkach

WŁODZIMIERZ
1 rok temu

W tym briefingu brakuje stwierdzenia , że manipulacje to wina Tuska , taaa wszędzie polityka ,a dla nas oskarżenia idące w Polskę i śmiech maluczkich .Panie Prezesie Dróżdż wszyscy jesteśmy z Pana racją .

Mariusz
1 rok temu

Makis platfusowa zbieranina.Cały ten mądrala powinien odpowiedzieć przed sądem.

Kixon
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Jak Tomaszewski wsparł w wyborach zdanowską to w zamian dostał fuchę prezesa w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji. Jakoś przed Wielkanocą to było, pierwsze co zrobił to wpadł i dał premie załodze żeby go lubili (oczywiście z pieniędzy miejskiej spółki, jedynej dochodowej). Tak się dysponuje miejską kasą, a potem zdziwienie że niekompetentni ludzie na stanowiskach. Worach przechrzta z pisu zdradził barwy byle do koryta się dossać. Wstyd, powinniśmy ich pogonić na śmietnik historii.

Last edited 1 rok temu by Kixon
Nasztata
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

Zaraz ale ten worach to PISowiec

Mario
Odpowiedź do  Nasztata
1 rok temu

to popisowiec jedna banda o 2 twarzach dmuchająca ludzi z pamięcią muchy (3 sekundy wstecz)

DonJ
Odpowiedź do  Nasztata
1 rok temu

Dokładniej to najpierw „PiSowiec” a później „Solidarno Polskowiec”…

E: Oczywiście to tak w kwestii detali, bo dla kwestii skandalicznych słów i zachowania nie ma znaczenia przynależność partyjna.

Last edited 1 rok temu by DonJ
B69
1 rok temu

Najwyższa pora wziąć się za ten makis(celowo) Kolejna spółka która czuje się nietykalna, takie państwo w państwie.

Marcin
1 rok temu

Widzew ma racje w tym sporze, a proszę zróbcie coś z okolicą pomnika Wielkiego Widzewa, bo w czasie meczów wyglada jakby ten pomnik stał ma parkingu. Szanujmy się!

Rafi
1 rok temu

Coś mi się zdaje Worach, że twoje dni są policzone a jak nie to wyjedziesz na taczce z obitym ryjem.

TOMASZ 74
Odpowiedź do  Rafi
1 rok temu

Tak, śmierdzi PADLINĄ.

Łukasz
1 rok temu

No debil no po prostu debil… Typowe dla pewnej nacji ludzi! Ktoś zadaje pytanie a ten nawet nie umnie odpowiedzieć i zmienia temat.

Maciej
Odpowiedź do  Łukasz
1 rok temu

Cham chamem na wieki wieków amen!

Rafał
1 rok temu

Jestem adwokatem z ponad 15 letnim stażem wykonywania zawodu i dużym doświadczeniem w sprawach o naruszenie dóbr osobistych i zniesławienia, więc proponuję Prezesowi Widzewa: 1. Pozew o naruszenie dóbr osobistych i dość duże zadośćuczynienie na cel społeczny 2. Prywatny akt oskarżenia o zniesławienie 3. Dodatkowo, w przypadku złożenia przez S. Worocha zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez Prezesa, złożenia zawiadomienie do prokuratory o składaniu fałszywych zawiadomień – to też jest przestępstwo w polskim kodeksie karnym. Ponadto, Widzew to osoby podmiot od Prezesa, a jego dobra osobiste również zostały naruszone zgodnie z prawem cywilnym, także dokonano zniesławienia Widzewa zgodnie z prawem… Czytaj więcej »

Sharky79
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Klub Widzew.
3 punkt o utracie dochodu w dniu meczowym z tytułu oglądanie wydarzenia komercyjnego przez urzędników z loży Prezydenckiej bez ujszczenia opłaty za bilet, karnet.

Mala
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

A ja proponuje abyśmymy kibice zlecili Ci reprezentowanie nas w walce z UML sądzie i prokuraturze.Jak możesz pomóc to było by fajnie urzędasy muszą poczuć z kim zadarli. JAK TRZEBA ZAPLACIMY .

xxxl
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Czyli worocha teoretycznie sądzić będą ludzie siobry ???

Arek
1 rok temu

Polityczny śmieć. Złapią za łapę brudną to powie, że…Nie jego łapa. Woras . I wszystko jasne.

Kixon
Odpowiedź do  Arek
1 rok temu

Canal+ to tu materiał jak Jaworowicz na cały sezon nakręci do czerwca :)

Roger
1 rok temu

Banda błaznów na taczki ich!!!

Pio
1 rok temu

Kurw.. od lat robią pod górę i dobrze o tym wiedzą a teraz bezszczelnie pod kamere pieprzy ze on chce rozmawiać, czas na zmiany w Makis bo to jest naprawdę żenujące i wstydliwe dla miasta Łodzi .Warchoł wybory tuż tuż, tak samo jak makis podchodzi do mieszkańców, tak samo mieszkańcy podejdą do makisu, brak słów jacy ludzie siedzą na stanowiskach za które płacą mieszkańcy naszego Miasta .

romek
Odpowiedź do  Pio
1 rok temu

Ciekawe gdzie ta zgraja klakierów wyląduje po przegranych wyborach. Podejrzewam, że pierwszy do wzięcia będzie „Sygnalista Woroch” to wszak brzmi dumnie i w CV będzie można ująć. Nie teraz, w przyszłości, przy poszukiwaniu pracy. Powodzenia. A tak w ogóle, Prezesie nieźle żeś nam Pan zaimponił.

Karolajna
1 rok temu

To nie jest stadion miejski. Miasto nie ma swoich pieniędzy. To były nasze pieniądze z podatków i to jest NASZ stadion !!!

Dokładnie
Odpowiedź do  Karolajna
1 rok temu

Tym ludziom w głowach się jeb… myślą że oni zbudowali stadion za swoje i łaskawie udostępniają go Widzewowi, paranoja jest goła.

TOMASZ 74
Odpowiedź do  Karolajna
1 rok temu

Tak jest z wszystkim, co nas otacza. Stadion, podwyżki biletów MPK, podatki, 500+, cały czas jesteśmy nabijani przez naszych „braci” polityków, którzy zawsze wiedzą, co jest lepsze dla Nas prostaczków i frajerów.

Mala
1 rok temu

Nie wyobrażalne jakie matoły pracują w miejskich spółkach.Powiem tak za ten fotomontaż i zawarte w tym nieprawdziwe informacje są paragrafy w kodeksie karnym. I to kwalifikuje się do prokuratury. Mam nadzieję że oprócz sprawy w Sądzie o naruszenie dóbr osobistych dojdzie sprawa fałszowania i manipulowania . Jak to jest ze pracownicy pracujący w miejskich spółkach za byle co są karani i zwalniani a człowiek na kierowniczym stanowisku robi taki wałek i jeszcze bezczelnie obraża innych ludzi. Myślę za już czas aby ta butna władzę sprowadzić na ziemię. Pytacie jak ? Jest wiele sposobów i to prostych tylko trzeba być konsekewntym… Czytaj więcej »

Leszek
1 rok temu

Widać z ryja że gość nie nadaje się i kombinuje.Moze warto zwołać wszystkich byłych prezesów i zobaczyć jaką mają opinie o tym dzbanie

Hubal
1 rok temu

Musze to napisać i nie zamierzam przebierać w słowach. Urząd Miasta Łodzi i MAKiS to zwykłe kurwy! Robią sobie w Łodzi prywatny „folwark zwierzęcy”! Rączką, rączke myje! Kolesiostwo, załatwianie spraw niezgodnie z prawem i wbrew zasadom etyki! Czy takiego rzadu w naszym ukochanym mieście chcemy?! Czas powiedzieć NIE!!! i wyjść na Piotrkowską z odpowiednimi postulatami. Tak być nie może, że kurwy z UMŁ i MAKiS dla kałesu zrobią wszystko, a nam kłody pod nogi rzucają! Ja się na to nie godze i godzić nie będę!

Last edited 1 rok temu by Hubal
Andrzej
1 rok temu

Pozew zbiorowy na Woracha, za szkalowanie widzewskiego środowiska i widzewskiej społeczności.
Parę tysięcy podpisów gwarantowane

Skandal
Odpowiedź do  Andrzej
1 rok temu

Co najmniej 50tysa będzie

Maniek1910
1 rok temu

Cyrk (makis) małpy (urzędasy) w Kraju już wszyscy wiedzą o waszej manipulacji z filmem i jeszcze się skompromitujecie w prokuraturze, beka z Was będzie puste dzbany. Widzew jechać z Tym dziad…… na Całego!!

kris
1 rok temu

worach pogrążył się ta konferencja strasznie, ale jeszcze jedno KIBICE WIDZEWA czy zauważyliście gdzie została przeprowadzona ta konferencja? na jakich terenach? wyjaśnia to wszystko dlaczego taka nienawiść do naszego WIDZEWA…

Vigo
Odpowiedź do  kris
1 rok temu

Pan Worach,kogo się boi że występuje w asyście strażnika miejskiego,po konferencji Widzewa?. Chyba swego cienia. Ponad to kto wprowadził Straż Miejską na teren stadionu w meczu z Legią,skoro organizatorem meczu był Widzew? .Służby wchodzą na prośbę organizatora. Była taka zgoda?

Mala
Odpowiedź do  Vigo
1 rok temu

Interpelacja do Radnych Miejkich co tam robią strażnicy i kto za to płaci bo jak się nie mylę to podatnicy.Obciazyc dyrektora MAKIS

adam
Odpowiedź do  kris
1 rok temu

Coś Salsą śmierdzi

Hubal
Odpowiedź do  kris
1 rok temu

Atlas Arena – niby nie ma nic wspólnego z Widzewem czy kałesem ale jednak… :D

waldi
1 rok temu

wszyscy pod urząd . trzeba pokazać moc.

oldschool
1 rok temu

Tak będzie zawsze jak miastem będzie rządził fan club zatorowców. A przecież nie od dziś nam robią pod górkę.

koko95
1 rok temu

Myślałem że pan Worach to taki beszczelny typek ale po tym tłumaczeniu wychodzi że raczej jest człowiekiem o dramatycznym ilorazie inteligencji. To przerażające jacy ludzie pełnią tak ważne funkcje w naszym mieście. Myślałem że będzie coś ściemniał… a ten gość po tym jak wypuścił film + oświadczenie pomawiające osobę o bycie przestępcą wali że on nie jest od tego żeby analizować co to był za transparent. To jest mem sam w sobie. To jest dramat niezależnie już od sprawy!!

Last edited 1 rok temu by koko95
Paweł
1 rok temu

tak kłamią platfusy UM

Kixon
1 rok temu

ma czelność kanalia

Paweł
1 rok temu

Teraz to jest gotowy do dialogu??? Zakłamany fiut! Czuje już strach porażki i chce pojednania?! Ani kroku wstecz! Walczysz Widzew Walczysz! Panie Prezesie, kibice staną za Panem murem! Czas im odpłacić z nadwyżką

R T S
1 rok temu

Prezesie do sądu podać te gnidy miejskie. I żądać wyrównania nakładów takich samych jak na łks. Do sądu i już im nie odpuszczać tego

R T S
1 rok temu

worach do wora i tyle w temacie.

Skandal
1 rok temu

Jak Widzew i pan Dróżdż odpuszcza pujda na ugodę stracą szacunek i wielu oczach to co się teraz dzieje to istny kryminał teraz trzeba to zakończyć jak trzeba żeby ta pie… patologia wiedziała gdzie jej miejsce. Tylko Widzew

ads
1 rok temu

ale to jest łajdaczyna

ads
1 rok temu

oni chyba nie zdają sobie sprawy co oni w ogóle zrobili puszczając ten filmik. Dlaczego ona nadal jest prezesem ?? gdzie jest Pani Prezydent !

urek
1 rok temu

Szmaciarz myslał, że media na konfrencji będa go lizać po jajcach. W pale się nie mieści jak łże ta prostytutka.

daro
1 rok temu

oj juz kurwa ma miekkie gacie jechac z MAKISEM

Tommy
1 rok temu

Panie Stanowski, czas chyba aby internet miał okazję poznać pana prezesa MAKIS jak burmistrza Wielunia swego czasu.

DonJ
Odpowiedź do  Tommy
1 rok temu

(mój komentarz do usunięcia)

Last edited 1 rok temu by DonJ
DonJ
1 rok temu

Najbardziej szokujące w tej sprawie nie jest to, jakim bezmózgiem okazał się być przedstawiciel Solidarnej Polski, ale to, że jest on zatrudniony w spółce miasta rządzonego przez przeciwników politycznych. Dlaczego? Ano dlatego, że nasuwa się pytanie, co za szopkę dla ciemnego ludu i jedni, i drudzy odstawiają? Chyba powoli nadchodzi czas nie oddawania swoich głosów tak na PiS, jak i PO, bo skoro tylko udają, że się nie lubią, a sami ludzi przeciwko innym ludziom antagonizują to nie są warci naszych głosów. Pytanie na kogo swój głos oddać pozostaje otwarte i to nie miejsce na takie dyskusje, ale sprawa warta… Czytaj więcej »

Maykel
1 rok temu

Cała Łódż w ciieniu WIDZEWA !!!!

Tommy
1 rok temu

Jakim kretynem trzeba być, żeby odpowiadać za taki film, którego widzowie po pierwszym spojrzeniu na transparent jaki wyciągał prezes z auta już wiedzieli, że to nie ten który zawisł na płocie?

57
0
Would love your thoughts, please comment.x