Ani kroku wstecz!

16 sierpnia 2022, 22:00 | Autor:

Na kanwie wydarzeń z ostatnich dni, związanych z relacjami pomiędzy władzami Widzewa Łódź a Miejską Areną Kultury i Sportu, dziś doszło do spotkania pomiędzy zarządem łódzkiego klubu i przedstawicielami wszystkich zorganizowanych grup kibicowskich. Poniżej prezentujemy krótki komunikat wystosowany pod spotkaniu.

W obliczu ostatnich wydarzeń, które spadają na barki władz naszego Klubu, doszło dzisiaj do spotkania przedstawicieli wszystkich zorganizowanych grup kibicowskich z Zarządem Spółki.

Podczas spotkania przedstawione i omówione zostały bieżące problemy funkcjonowania Klubu oraz Jego współpracy z otoczeniem – w szczególności UMŁ i MAKiS.

Pragniemy zapewnić, ze dołożymy wszelkich starań, aby Widzew z obecnej sytuacji wyszedł jeszcze mocniejszy.

#AniKrokuWstecz

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
TOMASZ 74
1 rok temu

NO I TAK POWINNO BYĆ. ZAWSZE RAZEM.

AN67
Odpowiedź do  TOMASZ 74
1 rok temu

Naprawdę? Właścicielem stadionu jest miasto , podobnie jak u zatorowcow. Nawet wyprowadzka do Byczyny nic nie da bo EX i PZPN nie zgodzą się by tam grać. Konflikt Lechii z miastem wiele lat temu skończył się B klasą , w Szczecinie 4 ligą ale tylko dlatego że kibice Pogoni pod szyldem Pogoń Nowa zaczęli grać w B klasie

Zenek
1 rok temu

Aż przetarłem oczy ze zdziwienia…..Tabela 4 ligi jest….no Brawo Panowie!!!

Zenek
1 rok temu

I znajome drużyny….jeszcze nie tak dawno się z nimi grało….

Jan Chryzostom Pasek
1 rok temu

#AniKrokuWstecz
Ave Widzew! Tylko Widzew! RTS!

Krzysztofpiastòw
1 rok temu

Może to i głupie ale czy starania zarządu, właściciela,czy kibiców nie powinny iść w kierunku by stadion był klubu???
Inaczej zawsze będzie problem.
Przecież można go spłacać, uzyskać jakieś dotacje. Pewnie sposobów jest wiele.

Grubson
Odpowiedź do  Krzysztofpiastòw
1 rok temu

My tu się zastanawiamy jak opłacić jakiegoś napastnika a Ty mówisz o nieruchomości wartej z miliard złotych…

Mala
1 rok temu

No wreszcie .Czas zacząć działać bo Miasto potraktowało nas na ostatnim meczu jak bydło. Zagadka dlaczego i na czyje polecenie bramy nie zostały otwarte zgodnie z planem? Na polecenie UML zasłaniając się Policja. Kto był to wie jak to wyglądało i za takie traktowanie i walenie w nas trzeba odpowiedzieć. Jest nas tysiące i nie tylko siłowe rozwiązania wchodzą w grę.

andirts
1 rok temu

Ten idiota z Makisu niezamierzenie przysłużył się naszemu Widzewowi jak mało kto…Zawsze w 12! Tylko Widzew!

Arcodinho
1 rok temu

KŁodzanina wysłała smsy aby wybrać się na stadion chooja na mecz dynamo-benefica i uwaga na mecz lks-ruch,przecież to jest już szczyt to jest jawne faworyzowanie jednej jednostki,tu już musi się zająć tym prokuratura.

The Great Cornholio
Odpowiedź do  Arcodinho
1 rok temu

Taaa. Też dostałem to barachło. Nie mogą napisać, żeby wybrać się na Widzew, bo u NAS wszystko wykupione. A może chodzi o to, żeby iść na ŁKS i wspierać Ruch.

Lukas
Odpowiedź do  Arcodinho
1 rok temu

Ja swoją odsyłam bezpośrednio do Hanki galerianki…..

Ccc
Odpowiedź do  Arcodinho
1 rok temu

Ciekawe czy z karta nie będzie można w promocji biletu kupić, a resztę podatnicy dopłaca ? Wie ktoś? Oni są do wszystkiego zdolni

Last edited 1 rok temu by Ccc
RTS
1 rok temu

Cały Widzew przed meczem pod trybuną z lożami. Nie wejdą do loży chyba, że przez jakiś kanał się przecisną. Gonić szmaciarzy po całości!

rert34
1 rok temu

Możemy się wszyscy nie zgadzać jeżeli chodzi o sportowa stronę Widzewa (transfery, taktyka itp), ale bardzo jestem dumny ze zarząd nie zostaje sam! Wydaje mi się nic tak nie łączy polaków jak wspólny wróg. Mam wielka nadzieje ze zarząd który teraz jest w Widzewie który, nie raz pokazywał ze ma wielkie jaja dostanie od kibiców pełne wsparcie, bo ostatnie sytuacje pokazują jaka ciężka to praca.

REDEZD
Odpowiedź do  rert34
1 rok temu

Tak jest bracie.. Cały Widzew zawsze razem

ads
1 rok temu

TYLKO WIDZEW RTS

Roger
1 rok temu

I bardz dobrze. Jazda z tym bydłem!!!

Paweł
1 rok temu

No to chyba jakieś jaja, co UMŁ rozsyła. Już inaczej nie są w stanie zapełnić tego kurnika?
„Hej lodzianinie, chodz na stadion Krola. W srode 17.08 Liga Mistrzow: Dynamo Kijow – Benfika Lizbona. W piatek 19.08: LKS Lodz – Ruch. bilety.lkslodz.pl”

YNWA
Odpowiedź do  Paweł
1 rok temu

Podobno kibice/klub za miedzy sami za to zapłacili.

MIŁOSZ22
Odpowiedź do  YNWA
1 rok temu

PODOBNE… ale pewnie PIJACZKA WZIEŁA TO W KOSZTA PROMCJII ŁODZI BO PRZY OKAZJI MECZY LIGII MISTZROW NA KTORYM TEZ PARÓWKI ZAROBIA BO IM MAKIS ODDAJE ORGANIZACJE!

Lukas
Odpowiedź do  Paweł
1 rok temu

A jak by tak zebrać sie w ok 5000 , wykupić bilety na sektory obok GOŚCI i dopingować Ruch? To by się zdziwiły galerianki…..

ŁUKASZ
Odpowiedź do  Paweł
1 rok temu

I gitarra powinniśmy odpowiedzieć na piątkowe zaproszenie i wbić im na sektor w 5 koła:)

RedMan
1 rok temu

Musimy! po prostu musimy się zjednoczyć i pójść pod ten magistrat z transparentami, ze wszystkimi zarzutami na UMŁ i MAKIS. Niech się Polska dowie jak bezczelni idioci w roli władz miasta niszczą najbardziej zasłużony w Łodzi klub jakim jest Widzew. I tu nie chodzi tylko o sport bo władze Łodzi mają wiele więcej na sumieniu. Chcą wojny będą ją mieli!!

Logan
1 rok temu

Mam nadzieję, że w końcu uda się pogonić to szemrane towarzycho wzajemnej adoracji z UMŁ !

Rafał Beta
1 rok temu

A tak wogole to te władze i miasto schodzą na psy wczoraj dostałem smsa jako reklame bo mam kartę lodzianina, o treści lodzianinie przyjdź na mecz na stadion króla, na mecz ligi Mistrzów i pejsow z ruchem normalnie POGRZAŁO ich od razu dodałem ich do spamu, ale jak można tak promować zatorowcow

MIŁOSZ22
Odpowiedź do  Rafał Beta
1 rok temu

WSZYSCY DOSTALI KTORZY MAJA KARTY DUZEJ RODZINY W ŁODZI TAKA AKCJA PROMOCYJNA KLUBIKU KTOREMU MUSI PIJACZKA POMAGAC ZA DARMOWE CHLANIE W ŁOZY BIAŁYCH KONCOWEK ZE SWITA!

Rafal
Odpowiedź do  MIŁOSZ22
1 rok temu

Nie mam karty dużej rodziny a kartę lodzianina

Pablo
1 rok temu
Błażej
1 rok temu

Tak trzymac

Darek
1 rok temu

Jesteśmy najlepszą promocją miasta w Polsce i za granicą a tu ciągle kłody pod nogi. A to brak miejsc biurowych na stadionie, loży vipowskich, odpowiedniej pomocy od miasta przy oświetleniu stadionu, dolozeniu krzesełek w dolnych rzędach itp. Patrząc na inne władze miast, nasze są chyba nienormalne, żeby zamiast pomagać ile się da to tylko przeszkadzają.

Misio
Odpowiedź do  Darek
1 rok temu

Taśma. Zwłaszcza to chamowate zachowanie kibiców Widzewa w Białymstoku. Faktycznie wszyscy o nas mówili wówczas. Informowali że wioskowe zachowania zniknęłyby ładnych kilka lat temu

oldschool
Odpowiedź do  Darek
1 rok temu

A czego oczekujesz od fan clubu zatorowych, że będą nam pomagać ? Nie bądź naiwny będą szkodzić jak tylko mogą i robią to od 3 kadencji.

Ccc
Odpowiedź do  Darek
1 rok temu

Nie są nienormalne, to dzialania z pełną premedytacją

Tęczowy jogin
1 rok temu

Są dwie sprawy, które jeszcze warto poruszyć: jeśli loża jest wykorzystywana przez miasto, to trzeba spytać w jaki sposób? jak powinno być: zapraszani są goście typu potencjalni inwestorzy w Łodzi, zaprzyjaźnione miasta, itp.; powinno to być częścią większcyh planów, np. pokazujemy inwestorowi tereny, infrastrukturę, uczelnie/szkoły i wreszcie stadion. Jak jest naprawdę? skoro miasto wypowiedziało umowę na biura, czy ma już oferty od nowych najemców i na jakie ceny? chyba nie wypowiedzieli bez zabezpieczenia w postaci nowych chętnych – to byłaby strata finansowa dla miasta gdyby te biura stały puste. Interpelacja radnego byłaby chyba najbardziej skuteczna. To są sprawy, które muszą… Czytaj więcej »

Ko.nrad
1 rok temu

To nasz prezes i tylko my możemy go szkalować :p a tak na serio to się dziwię że jeszcze nikt się nie zainteresował tym że makis używa policji i straży wiejskiej dla własnych prywatnych celów ?

MIŁOSZ22
1 rok temu

JAK TAK ZAPRASZA PIJACZKA NA KARTE DUZEJ RODZINY NA MECZ Z RUCHEM TO WSZYSCY DOPINGOWAC NIEBIESKICH!

Ccc
1 rok temu

Ciekawe jaki rabacik im zrobią na kartę łodzianina?
Wygląda na to, ze
zapełnią im stadion za nasze pieniądze, bo inaczej się nie da. Tak się już oficjalnie zacznie pompowanie trupa z naszych podatków.

Ccc
1 rok temu

Wyjaśniła się cisza tej kliki z uml na temat tego filmiku makisu. Okazuje się, ze to biuro rzecznika miasta ten film rozsylalo. Brawo Hania. Brawo klika. Brawo wy. Upadliscie poniżej rynsztoka.

Widzew Polska
1 rok temu

1. Pozew Prezesa
2. Pozew Klubu
3. Pozew zbiorowy kibicow Widzewa reprezentowany przez ogarnietwgo adwokata.

Mala
Odpowiedź do  Widzew Polska
1 rok temu

I to jest bardzo dobry pomysł. Najlepszy punkt. 3 Chcą rozgłosu to będą mieli.

Krzysztof
1 rok temu

W sumie to dobrze, że wreszcie wszystko ujrzało światło dzienne i kibice Widzewa wiedzą już jak miasto Łódź traktuje ich klub. No to teraz czas na kibiców. Mieszkańcy Łodzi – pokażcie Hance gdzie macie ją i jej urzędasów. Wybory już niedługo. Tylko nie dajcie się politycznie podzielić. Na to właśnie Hanka liczy. Głosujcie za Widzewem a nie za PO czy PiS. Niech te partie zaproponują kogoś, kto będzie rozumiał, jaki potencjał dla tego miasta stanowi Widzew. Wtedy będzie można ich poprzeć. Hance już nie wierzcie. Precz że Zdanowską. Widzew to jest kawał historii Łodzi i polskiej piłki. Nie może być… Czytaj więcej »

Seba UK.dawniej ELKP.
1 rok temu

Ja już kiedyś pisałem że nasz najlepszy transfer to prezes. Można go lubić lub nie ale nie można mu odmówić profesjonalizmu i zaangażowania, dlatego właśnie teraz wszyscy musimy stanąć murem za prezesem. Może przed meczem z Płockiem jakiś marsz poparcia dla prezesa?

Seba UK.dawniej ELKP.
1 rok temu

Do AN67. Ale piszesz bzdury! Właścicielem stadionu nie jest miasto ani Zdanowska czy ktoś inny.Wlascicielem obu stadionów są łódzcy podatnicy bo to oni za to zapłacili i to oni decydują co tam ma być. Jak chcesz zobaczyć jak to działa to zapraszam do U.K. Tutaj nikt nie pomyśli że władza miejska ma swoją darmową łoże i żarcie bo media zniszcyly by pierwszego ranka. Oddać tropem Twojego myślenia to łódzcy włodarze do łódzkich kin , teatrów oto mają wstęp darmowy i żrą tam za darmo?

aaa
1 rok temu

obudźcie się wreszcie, głosując na tą władzę głosujesz przeciwko Widzewowi

Jan Chryzostom Pasek
Odpowiedź do  aaa
1 rok temu

Nie chciałem tego głośno pisać, ale niestety tak to wygląda. Panie i Panowie musimy jednak działać, gdyż zanosi się na to, że ta władza w mieście z PO Nasz klub chce naprawdę zniszczyć. To co stało się w poniedziałek to nie jest pomysł Woracha- pionka w tej grze. One jest tylko posłusznym głupkiem i posłużnym, czyli sługusem wykonującym polecenia samej prezydentki i jej kliki. To co nastąpiło to już naprawdę nie są przelewki. Oni widzą, że wszystko idzie u Nas w dobrym kierunku i po prostu nie mogą tego znieść. Zatem wszystkimi, już najbardziej bezczelnymi, sposobami będą dążyć do tego,… Czytaj więcej »

Jarosław
1 rok temu

Pismo z wyjaśnieniem do Zarządu Krajowego PO i oddzielnie do Tuska. Wyjaśnić, że działanie p. prezydent Łodzi szkodzi tej partii i dzięki jej wrogiemu nastawieniu do Widzewa stracą w wyborach dużo głosów. Tylko to ją i UM ruszy.

47
0
Would love your thoughts, please comment.x