Co ze zdrowiem Hanouska? Gdzie się podział Pawłowski?

17 września 2022, 19:07 | Autor:

Widzew wygrał 3:0 ze Stalą Mielec, ale znów mecz okupił kontuzją swojego ważnego ogniwa. Tym razem z boiska musiał przedwcześnie zejść Marek Hanousek, który po przerwie nie wrócił już do gry.

Widzew jest rozpędzony, ale mimo to przerwa reprezentacyjna powinna być mu na rękę ze względu na piłkarzy z urazami. W tym gronie nadal pozostają Mateusz Żyro, Juljan Shehu, Ernest Terpiłowski i Fabio Nunes, a dziś niestety dołączył do nich 31-latek z Czech. W okolicach 40. minuty gry Hanousek został dosyć ostro zaatakowany od tyłu przez jednego z piłkarzy Stali. Zawodnik trzymając się za rękę, dokończył pierwszą połowę, a w przerwie został już zdjęty z boiska.

W czasie pomeczowej konferencji prasowej trener Janusz Niedźwiedź zawiadomił, że pomocnik łodzian natychmiast udał się na badania w szpitalu. Szkoleniowiec potwierdził, że nie jest to złamanie, a o rodzaju tego urazu będzie wiadomo więcej dopiero w przyszłym tygodniu.

Przeciwko Stali ani minuty nie zagrał także Bartłomiej Pawłowski, który znajdował się w meczowym protokole. „Bartek wyszedł z zespołem na rozgrzewkę i uznał, że nie będzie w stanie nam pomóc. Faktycznie, ta przerwa na mecze reprezentacji nie mogła nam się trafić w lepszym momencie, ze względu na kontuzje” – powiedział Niedźwiedź.

25 komentarzy
Galu

Bartek, Ernest i Julien wracajcie na Rakòw…o Marka jestem spokojny!!

Patryk
Odpowiedź do  Galu

I żyro

Maniek1910

Wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a Całemu Widzewowi dalszych zwycięstw i pozostania w górze tabeli, Wygląda to zajefajnie. Liczyłem po cichu na dobre występy w pp (cóż nie udało się) a w lidze na spokojne utrzymanie, lecz jak na razie Miła Niespodzianka i oby tak ZOSTAŁO!!

Mike nieżelazny

Rozpędzony Bartek, grający rundę życia Fabio, stabilny Marek i zdumiewający Zyro… Jak dla mnie to prawie połowa składu. Współczuję trenerowi, ale cieszę się że chłopaki sobie radzą. Zdrowia i widzimy się po przerwie.

dowcipniś

Gramy zmiennikami i wygrywamy z czubem tabeli.

Jaaaaaa

myślałem, że mnie pogieło bo obstawiłem dziś 4:0 dla nas ale jak widać było blisko więc nie piszcie o dołach bo idziemy na V- Mistrza!!!

Drozd33

Jakby ktoś mi powiedział że po 10 kolejce będziemy mieli 16 pkt powiedziałbym niemożliwe.Mino tyłu kontuzji miejsce w tabeli i pkt są bardziej niż zadawalajace.Najlepsze jest to że porażki, które ponieśliśmy byly dość pechowe i chyba graliśmy wtedy najlepsze mecze bądź połowy meczów (Pogon,Lechia,Legia,Lech). Nie licząc Rakowa teraz teoretycznie mecze z łatwiejszymi na papierze przeciwnikami (Miedź,Zaglebie,Górnik,Piast,Korona,Radomiak) co nie znaczy że pkt będzie więcej.Dzis brawa przede wszystkim dla Ravasa,lini obrony, Kuna i Sancheza

Kixon
Odpowiedź do  Drozd33

łatwiejsi na papierze, ile razy to słyszałem. Nie lekceważmy nikogo i nie przyklejajmy łatki że łatwiejszy, Lechia z nikim nie wygrała, ale z nami tak…

Andrzej. S
Odpowiedź do  Kixon

Kolega Drozd 33 dodał słowo klucz ,,teoretycznie” łatwiejsi.
Nie zdziwię się, jak ogramy raków, a polegniemy potem z miedzianką.

nody64

Widzew RTS!!! dzięki za walkę!!

Michal

Nie mamy na tą chwilę połowy składu (całe szczęście że jest przerwa),a zdaje się że mimo podsmiechujek z wypowiedzi sztabu,że mamy zmienników,okazuje się że jednak mamy.Sruzyna bez 5 podstawowych graczy strzeliła 3 gole na wyjezdzie

Dawid

Cieszy to,że posiadamy wartościowych zmienników,a Nasz trener wie jak towszystko poukładać.Sądzę,że po powrocie kontuzjowanych graczy i niesieni dopingiem myślę,że możemy się postawić faworytowi do mistrzostwa czyli drużynie Rakowa.Kluczem myślę,będzie Nasza gra z wyjściem szybkim kontraatakiem.Przed meczem ze StaląNasz trener wspomniał,że w przerwie namecze reprezentacji będzie próbował na lewym wahadle rozwiązania z innym zawodnikiem.Ciekaw jestem może chodzi o Kunika? Cieszy mnie też to,że trener nie przyzwyczaja się do nazwisk tak jak to było w 1 lidze i jak coś nie zafunkcjonowało jak obrona z Czorbą to widzi to i zmienia.Oby tak dalej.Bo póki co gramy powyżej oczekiwań myślę wielu kibiców przed… Czytaj więcej »

dadsadas

A ja mam pytanie a propos akcji Stali co Szota dostał żółtą kartkę. Nie powinien tam być czasem faul na Szocie. Piłkarz Stali naskoczył na niego dlatego go wyprzedził. W tym samym czasie Szota dostał ręką w twarz a piłkarz Stali się przewrócił.

Odpowiedź do  dadsadas

Miałem takie samo odczucie. Wręcz wydawało mi się że arbiter var bierze po to w tej akcji. Aby wlasnie odwrócić rolę faulu

RedMan

minusy się posypią ale zaryzykuję :) Może by tak w obliczu kilku absencji i jednej indolencji wpuścić chodź na chwilę Mąkę Daniela? Myślę że za te kilka lat z nami od tej 4 ligi i teraz dalej w tych rezerwach waleczny jest mocarnie, to może wypadało by mu podziękować? niech by tak chłop spróbował jak smakuje ekstraklasa. A może potrafi jeszcze huknąć tak jak za dawnych lat youtube.com/watch?v=IMALCz4KWgc

Samuel Dakajdis
Odpowiedź do  RedMan

Daniel daj już spokój grasz w rezerwach i tyle nie wciskaj się na siłe

Dżeki1

Na razie dobrze tak Trzymaj wracajcie do zdrowia.

romek

Nie rozumiem sytuacji z końcówki meczu. Jeśli okazuje się, że był spalony ale akcja jest przez sędziego „puszczona” i gwizdek jest spóźniony, to w międzyczasie można zawodnikowi urwać głowę (Sypek) beż konsekwencji