Co ze zdrowiem nieobecnych w kadrze meczowej?

14 marca 2023, 10:48 | Autor:

Sporo zmian w meczowej kadrze był owe wczorajszym meczu z Wisłą Płock. Zabrakło w niej m.in. Ernesta Terpiłowskiego czy Juliusza Letniowskiego. Co było przyczyną ich absencji i jak wygląda ich sytuacja zdrowotna?

Okazuje się, że sytuacja nie jest taka zła. Obaj zawodnicy, czyli Letniowski i Terpiłowski doznali zwykłego zatrucia pokarmowego. „Ernest dostał zatrucia pokarmowego. Julek podobnie. Ernest był w kadrze meczowej, ale wczoraj rano powiedzieliśmy sobie, żeby określił się, czy jest w stanie te 10-15 minut zagrać. Powiedział, że nie, bo nie trenował z nami ostatnie dni” – powiedział po meczu Janusz Niedźwiedź.

Dwóch nieobecnych piłkarzy czerwono-biało-czerwonych powinno być do dyspozycji trenera Widzewa już dzisiaj. „Obaj są już gotowi, dzisiaj mogą podjąć trening. Przed meczem z Wisłą po prostu nie zdążyliśmy” – zakończył szkoleniowiec RTS.

31 komentarzy
Mik

Letniowski powinien pograc sobie w 4 lidze kilka meczow zeby wrocic umyslem z orbity okoloziemskiej i przestac gwiazdorzyc a zaczac grac.

Mike nieżelazny
Odpowiedź do  Mik

Cos w tym jest… Kółeczka Kuna wczoraj dawały czas na organizacje ataku, kółeczka Letniowskiego pozwoliły na strzelenie bramek przeciwnikom. Ot taki przykład.

Pozdro

przecież to były słowa trenera o Terpiłowskim, a nie o Letniowskim. po prostu ktoś tu nie umie spisywać wypowiedzi ze zrozumieniem

Makos

Nie może grac w 4 lidze jeśli rozegrał określana liczbę meczów w extra

Bogdan

Te bzdety spróbuj może opatentować Są one oryginalne w swej wymowie wiec moze ktoś o podobnym rozumowaniu zechce je wykorzystac.Warto sprawdzić swoje ukryte talenty.

Gun

Ty to jednak jestes DEBIL !!!

Mario

Witam,

poszukuję kodów na trybunę ,,C” dla żony i córki na mecz z Lechem.
Za każdym będę ogromnie wdzięczny.

Podaję email do kontaktu:

[email protected]

Pozdrawiam

Jacek

Kilka dni nie trenował z drużyną i nie wytrzyma 10-15minut? To jakis zart?

Reminio
Odpowiedź do  Jacek

Ano widzisz, teraz mamy takich pilkarzykow lalusi. Liczy się żel i kasa. Zero charakteru. Profesjonalista , przygotowany do sezonu i nie może zagrac 15 minut. Za moich czasów, szczególnie lata 90 to zaden byl problem i naprzód, już nie wspomne o Widzewie lat 80 tych. Teraz musi być sztuczne boisko, nie beton, piach , zwir i mamusia zawozi autkiem na trening, co by się synus nie zmęczył i nie przeziębił.

drzwi_do_wanny
Odpowiedź do  Reminio

Dokładnie jak mówisz. My rowerami w latach 90-tych 10km na trening jeździliśmy a potem tacy wymęczeni wracaliśmy znowu rowerami. Nikt nie myślał o kasie aby tylko grac

Tylko u nas w Polsce takie lalusie są. Na zachodzie grają na maksa po 60 i więcej meczy i nie narzekają .

R T S

Tak ,,za twoich czasów szczególnie lata 90 te” ustawiana liga przez kilkanaście lat była ,reprezentacja wtedy to JEDEN WSTYD a ty o jakiś bohaterach z lat 90 tych wypisujesz ??? Krótka pamięć. Było kilka meczów na serio te z legią i pucharowe i to wszystko.

Last edited 1 rok temu by R T S
Zdanowska
Odpowiedź do  R T S

Oj tak chyba nie wszystkie były ustawione. Tylko Szymański kilka ustawił i nic więcej. A pewnie w latach 90- tych więcej meczy było…..

Mar

Widzew sobie ustawił 34 kolejki, żeby ani raz nie przegrać, idioto

Widzewiak
Odpowiedź do  Mar

Nie dyskutuj z tym parchem.

Widzewiak

Ustawiony to ty jesteś przez twoich tatusiów. Ciekawe czy na żywo jesteś taki kozak.

TAZxiii

Chłopie, trzeba Ci wprost napisać, że mieli sraczkę. Sprobuj pojsc na siłkę i zacznij wyciskać max na klate kiedy masz rozwolnienie. ZESRASZ SIE PO PACHY.

Odpowiedź do  Antonio

A Ty jako zawodowy kanapowiec jesteś w stanie wytrzymać siedząc 30min żeby nie zasrać kanapy jak masz jelitówkę? Nieee? Przeciez to takie proste trzeba tylko siedzieć… Zawodowy kanapowiec phiiii….

Parsifal

Jeżeli złapali tego wirusa czy tą bakterię co teraz lata to oni nie byli w stanie chodzić po domu. Objawy utrzymują się ponad tydzień do półtora i poprawa tylko po specjalnym antybiotyku. Ciągła biegunka i wymioty, odwodnienie organizmu, spadek elektrolitów taki, że serce może stanąć. Także zastanów się co piszesz…

Mar

Lewą nogę Henia też by nalezalo uleczyć. Od 2 meczów ma w niej niesamowity paraliz i nie mówie o paprochu, którego wpuścił.

Sławek

Dajcie znać co z Nunesem. ile potrwa przerwa? jakoś cisza w tym temacie.miał mieć badania w poprzednim tygodniu. miał? co wykazały?

Odpowiedź do  Sławek

Nunes pewnie odpocznie do końca sezonu. Takie L4 z niego

Konrad

Tak jak pisałem niegroźny uraz, przerwa kilka tygodni. Przywykłem.

nody64

zawodowcy nie ma co, wstyd.

LEONARD

W drugiej połowie kilka ciekawych akcji w naszym wykonaniu, ale też kilka takich nerwowości. Nie tworzyliśmy aż tyle zagrożenia, mimo że dochodziliśmy do pola karnego. Czegoś tam brakowało – zaznaczał Niedźwiedź.