Brak widzewiaków w Jedenastce Kolejki. Dominują ludzie Papszuna
14 marca 2023, 17:49 | Autor: RyanNie było zaskoczenia, jeśli chodzi o wybór piłkarzy Widzewa do najlepszej jedenastki 24. kolejki. Ekstraklasa nie znalazła w meczu łodzian z Wisłą Płock żadnej odpowiedniej kandydatury. Dominują przedstawiciele Rakowa Częstochowa.
Lider rozgrywek ma w zestawieniu aż czterech swoich zawodników. Po dwóch wprowadziła Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk oraz Legia Warszawa. Grono najlepszych w miniony weekend uzupełnia gracz Pogoni Szczecin. Co ciekawe, pomocnik Rakowa, Konrad Nowak, znalazł się w jedenastce kolejki już po raz piąty w bieżącym sezonie.
Spisali się na medal! 🌟 pic.twitter.com/ttj9LIRIXx
— PKO BP Ekstraklasa (@_Ekstraklasa_) March 14, 2023
Dla Widzewa to już drugi z rzędu tydzień, gdy żaden z jego reprezentantów nie zasłużył na wyróżnienie. Oby inaczej było po najbliższej serii, w której czerwono-biało-czerwoni podejmować będą Lecha Poznań.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
A gdzie Ravas, Zyro, Milos albo kosmiczny Ciganiks? Czuję się niepocieszony.:-)
Wygrywa ten, kto zrobił lepsze transferya my zima uzupełnilismy sklad przy kontuzji Nunesa !
Ja wierzę w to co mówi prezes i właściciel. Powiedzieli jasno ….gramy w tym sezonie o utrzymanie. I cel praktycznie mamy Zobacz gdzie jest miedz i korona inni beniaminkowie. Pion sportowy podkreśla że kluczowe jest okienko letnie. I wtedy trzeba się spodziewać wyczyszczenia kadry. Wichniarek stwierdził że aby ktoś przyszedł muszą się odblokować fundusze. np Lipski i Litwinienko. Wiem że apetyt rośnie w miarę jedzenia ale bez sensu było się zadłużać żeby kupić nowych….którzy wcale nie zagwarantowali by nam trzeciego miejsca w tabeli.
JESTESMY NA 5 MIEJSCU ALE ROZNICA MIEDZY 3 MIEJSCEM TO 7MLN WIECEJ A4 MIEJSCEM TO 3,5 MLN WIECJ NIE MOWIAC O GRZE W PUCHARACH I DODATKOWEJ KASIE Z BILETOW…
Jeszcze powinno być 11 miernot kolejki.