D. Kristo: „Lubię strzelać takie bramki”
7 października 2018, 08:57 | Autor: Ryan
Identycznie jak w Siedlcach, również w Radomiu drużynie Radosława Mroczkowskiego udało się zwyciężyć 1:0. Nie tylko wyniki tych dwóch spotkań są takie same. Warto podkreślić, że w obu jedynego gola strzelał Dario Kristo.
Dla Chorwata, który początek sezonu stracił ze względu na kontuzję, było to już czwarte trafienie. „Lubię strzelać takie bramki. Dobrze, że udało nam się wywalczyć trzy punkty, bo one są bardzo cenne. Zostajemy na pozycji lidera i jedziemy dalej. Cieszymy się z wygranej nad Radomiakiem, ale za tydzień mamy kolejny mecz i też musimy go wygrać” – tonował emocje Kristo.
Pomocnik Widzewa przyznał, że początek spotkania był w wykonaniu jego drużyny zbyt nerwowy. „Wiedzieliśmy, że Radomiak jest u siebie bardzo mocny, ale my jesteśmy Widzew i wszędzie jedziemy po zwycięstwo. Może przez pierwsze dziesięć minut szukaliśmy odpowiedniego rytmu, ale potem zagraliśmy bardzo dobrze i zwyciężyliśmy zasłużenie” – stwierdził z przekonaniem.
Gol strzelony w Radomiu nie był dziełem przypadku. Rozgrywający przyznał, że takie były taktyczne założenia, nakreślone w szatni. „Trener mówił nam, żebyśmy próbowali strzelać z dystansu i jestem szczęśliwy, że piłka wpadła do siatki po moim uderzeniu” – mówił uśmiechnięty pomocnik na antenie Widzew TV.
Drużyna z Piłsudskiego zachowała pozycję lidera, ale nie może stracić czujności nawet na moment. „Nasza sytuacja w tabeli jest piękna, ale nie wolno nam nikogo lekceważyć, bo to może szybko obrócić się przeciwko nam. Musimy o tym meczu jak najszybciej zapomnieć i szykować się do kolejnego. Zwycięstwo z Radomiakiem nic nam nie da, jak nie wygramy za tydzień ze Skrą” – zakończył swą wypowiedź Dario Kristo.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
BRAWO DARIO…!!! :). DZIĘKUJEMY..!!
My też bardzo lubimy kiedy strzelasz takie brameczki.
Nie przestawaj strzelać, bardzo proszę.
Brawo i piękne dzięki!