Damian Radowicz i Michał Płotka na rozmowach w klubie

23 czerwca 2014, 11:00 | Autor:

Michał_Płotka

Zgodnie z tym, co podawaliśmy w sobotę, dziś na rozmowach w klubie pojawił się były piłkarz Widzewa, Damian Radowicz. Pomocnik, który łódzką drużynę opuszczał dwa lata temu z powodu ciężkiej kontuzji, przebywał ostatnio na testach także w Śląsku Wrocław. O Radowiczu w ostatnim czasie zrobiło się głośno na skutek filmu, jaki na jego temat wyprodukował jego kolega-filmowiec. Powrót zawodnika na boisko po ciężkim urazie nie uszedł uwadze łodzianom, którzy zaprosili go na rozmowy na temat ewentualnego powrotu do Widzewa.

Innym zawodnikiem, który ma szansę wrócić do zespołu, jest Michał Płotka, który rozwiązał umowę na początku rundy wiosennej. Boczny obrońca od tego czasu pozostawał bez klubu, trenował m.in. z Miedzią Legnica. Teraz otrzymał jednak wstępną propozycję powrotu do Łodzi, a jego obecność w klubie świadczy o tym, że kierunek ten nie jest zamknięty.

Na spotkaniu z Zarządem i pionem sportowym przebywa także kilkunastu innych piłkarzy, których zapowiadaliśmy we wczorajszym artykule.