Dobi zawieszony za czerwoną kartkę. Zabraknie go na ławce

25 lutego 2021, 16:13 | Autor:

W czwartek miało miejsce posiedzenie Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej. Postanowiono na nim o ukaraniu trenera Enkeleida Dobiego jednym meczem zawieszenia. To efekt czerwonej kartki otrzymanej w zeszłą sobotę.

Przypomnijmy, że szkoleniowiec wyleciał z boiska w doliczonym czasie gry ostatniego starcia z Koroną Kielce. Opiekun czerwono-biało-czerwonych nie zgadzał się z decyzjami prowadzącego zawody Piotra Lasyka, za co najpierw ukarany został pierwszą, a po chwili drugą żółtą kartką. Resztę spotkania obejrzał już spoza ławki rezerwowych.

Tak samo będzie jutro, o czym postanowił Wydział Dyscpliny PZPN na bazie Artykułu 62. Regulaminu Dyscyplinarnego Polskiego Związku Piłki Nożnej – czytamy na łamach oficjalnej witryny klubowej widzew.com. Pod nieobecność Dobiego, rolę pierwszego trenera przejmie najprawdopodobniej Marcin Broniszewski.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krisu
3 lat temu

A czy zawodnik Korony, który brutalnie faulował Stępińskiego dostanie czerwoną kartkę? Odwołaliśmy się w ogóle do tego faulu?

Adrian
Odpowiedź do  Krisu
3 lat temu

Równie dobrze Kita mógł wylecieć, taki jest sport

Młot Na Idiotów
Odpowiedź do  Krisu
3 lat temu

A czy bardziej nie zasluzyl na czerwoną kartkę Kita, który wczesniej wyprostowaną nogą potraktował jednego z piłkarzy Korony? Więcej obiektywizmu.

Sławomir
3 lat temu

Wierni,ale mierni ludzie handlarza meczami Zbigniewa Przesmyckiego,wykonali na zlecenie swojego szefa wredną,stolikową robotę i ukarali niewinnego trenera.Dobi stał się ofiarą błędnych decyzji sędziego Lasyka,który jest prawą ręką Przesmyckiego,więc zawsze ma dwustuprocentową rację.Jak długo jeszcze karany w przeszłości za korupcję i handel meczami Przesmycki,będzie „wychowawcą” takich sędziowskich oryginałów,którzy lojalnie wzorują się na swoim skorumpowanym szefie?

Młot Na Idiotów
Odpowiedź do  Sławomir
3 lat temu

Slawomirze, a moze raz jeszcze zobaczysz „wejście” wyprostowaną nogą Kity? Albo akcję Możdżenia w swoim polu karnym? Tu Ci już sędziowanie nie przeszkadzalo?

Mar
3 lat temu

Trzeba być zawodowcem, żeby w doliczonym czasie gry prowadząc 2:0 wyłapać czerwona. W czymś się Dobi wykazał…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x