Jabłoński trenerem bramkarzy w Akademii Widzewa

25 lutego 2021, 14:04 | Autor:

Sztab szkoleniowy Akademii Widzewa powiększył się dziś o jedno nazwisko. Jak poinformowała przed momentem oficjalna witryna klubowa widzew.com, trenerem bramkarzy drużyn młodzieżowych czterokrotnego mistrza Polski został ponownie Mariusz Jabłoński.

Były opiekun golkiperów pierwszego zespołu miał już okazję pracować z młodszymi widzewiakami, ale później skupił się wyłącznie na seniorach. Przebywał w nim od letniego okresu przygotowawczego przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020 do stycznia 2021 roku. W lutym jego miejsce zajął jednak sprowadzony z reprezentacji Polski Andrzej Woźniak.

Po rozstaniu ze wcześniejszą posadą, Jabłoński otrzymał od zarządu Widzewa propozycję pracy w Akademii. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, postanowił z niej skorzystać i do końca bieżącego sezonu zajmować się będzie szkoleniem młodych bramkarzy czerwono-biało-czerwonych. Jakich konkretnie roczników, tego na razie nie wiemy.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Majlizna
3 lat temu

Brawo! Kawał dzika! Młodzież potrzebuje takiego 'role-modela’, osoby od której będą mogły uczyć się charakteru i zadziorności, szczególnie na pozycji BR. Gratulacje dla Akademii i p. Jabłońskiego. Moim zdaniem: świetny ruch!

Wlodek
Odpowiedź do  Majlizna
3 lat temu

Przestan wasc [email protected] okiem tego trenera bramkarze nadaja sie do pchania karuzeli

Tomek
Odpowiedź do  Majlizna
3 lat temu

Dla mlodziezy to Mlynarczyk,Bolesta,M.Szczesny

Axell
Odpowiedź do  Majlizna
3 lat temu

Pod jego okiem bramkarze pierwszej drużyny mieli zjazd formy więc czego mają się od niego uczyć?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x