Drużyna trenowała w komplecie

24 kwietnia 2014, 15:06 | Autor:

trening

Drużyna Widzewa ma już za sobą dzisiejszy trening, który odbył się na boisku bocznym przy Piłsudskiego. W zajęciach wzięli udział wszyscy łódzcy piłkarze, którzy w słonecznej aurze przygotowywali się do zbliżającej się potyczki z Koroną Kielce.

Jednostka treningowa odbyta przez widzewiaków miała charakter stricte taktyczny mający na celu jak najlepsze przygotowanie łodzian do sobotniego wyjazdowego spotkania z kielecką Koroną. Z całym zespołem trenował również Aleksey Berezin, który w dniu wczorajszym rozegrał pełnowymiarowe spotkanie w rezerwach Widzewa zachowując przy tym czyste konto.

Wszyscy ćwiczący piłkarze będą brani pod uwagę przez Artura Skowronka przy ustalaniu składu na zbliżający się wyjazdowy mecz w Kielcach. Szkoleniowiec Widzewa na pewno nie będzie mógł skorzystać z pauzującego za kartki Rafała Augustyniaka.

W najbliższych dniach łodzianie będą mieli po jednym treningu. Jutro zajęcia odbędą się w godzinach popołudniowych, a przed nimi, o godz. 14:00 w budynku klubowym przeprowadzona zostanie przedmeczowa konferencja prasowa, na której obok Artura Skowronka zjawi się bramkarz RTS-u, Patryk Wolański.

W sobotę natomiast widzewiacy trenować będą wcześniej, ponieważ po odbytym treningu udadzą się w podróż do Kielc, gdzie mają zaplanowany nocleg przed niedzielnym meczem.