Raport z wypożyczeń

23 kwietnia 2014, 21:56 | Autor:

Staroń_Puszcza

Z uwagi na fakt, iż w dniu dzisiejszym niższe klasy rozgrywkowe rozgrywały swoje mecze ligowe poniżej prezentujemy drugi w tym tygodniu raport piłkarzy Widzewa znajdujących się na wypożyczeniu.

Bartłomiej Pawłowski:
34. kolejka Primera Division, to konfrontacja Malagi z Villarrealem z której zwycięsko wyszli gospodarze, jednakże w szeregach drużyny z Andaluzji ponownie zabrakło miejsca dla Bartłomieja Pawłowskiego. Polak nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.

Tomasz Kowalski:
Wyjątkowo, bo w tygodniu swój ligowy mecz rozgrywali piłkarze Arki Gdynia, którzy w ramach 26. kolejki I ligi na własnym stadionie podejmowali celującego w ekstraklasę Górnika Łęczna. Gdynianie wygrali 2:1, ale na boisku zabrakło Tomasza Kowalskiego. Widzewiak całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

David Kwiek:
26. kolejka zaplecza ekstraklasy to także pojedynek dwóch drużyn znajdujących się w strefie spadkowej, tj.  Kolejarza Stróże i Okocimskiego Brzesko. Goście przegrywając dzisiaj 2:0 nie poprawili swojej pozycji w tabeli i wciąż znajdują się na jej samym dnie. David Kwiek na boisku pojawił się na początku drugiej połowy zmieniając Jakuba Kapsę. Kwiek rozegrał całą drugą część spotkania jednak niczym szczególnym nie zaznaczył swojej obecności.

Łukasz Staroń:
Puszcza Niepołomice na własnym stadionie w dniu dzisiejszym podejmowała Sandencję Nowy Sącz. Niepołomiczanie okazali się wyjątkowo gościnni dla „Sączersów” dając się ograć 1:0. Łukasz Staroń rozegrał cały mecz w barwach gospodarzy, którzy w wyniku porażki nie poprawili swojej sytuacji w tabeli mając nadal skromną, dwupunktową przewagę nad strefą spadkową.

Michał Jonczyk:
Niestety Michał Jonczyk ponownie doznał zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie, o czym informowaliśmy TUTAJ i w związku z tym nie zagra do końca sezonu w barwach Motoru Lublin. Lublinianie w ramach meczu 26. kolejki II ligi wschodniej ograli na własnym stadionie Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0. 

Maciej Krakowiak:
Wypożyczony z Widzewa Krakowiak wciąż nie odzyskał miejsca w pierwszym składzie Odry Opole, która w dniu dzisiejszym uległa w Kluczborku miejscowemu MKS-owi 1:0. Spotkanie określane mianem „derbów” województwa opolskiego nie okazały się szczęśliwe dla opolan, a także dla widzewskiego bramkarza, który wciąż walczy o powrót do pierwszej jedenastki.

Damian Ceglarz:
W ramach 26. kolejki II ligi wschodniej Pelikan Łowicz, na własnym obiekcie odniósł pewne zwycięstwo 2:0 nad drużyną Stali Stalowej Wola. Niestety Damian Ceglarz wciąż leczy kontuzje, a więc jego występ w dzisiejszym meczu był wykluczony. Zwycięstwo sprawiło, że Łowiczanie wciąż zachowują szansę na wydostanie się ze strefy spadkowej.

Mikołaj Zwoliński:
Sokół Aleksandrów Łódzki na własnym stadionie pokonał rezerwy GKS-u Bełchatów 1:0. Jedyną bramkę gospodarze zdobyli po rzucie karnym w 45. minucie. W dzisiejszym meczu zabrakło Mikołaja Zwolińskiego, który wciąż wraca do pełni zdrowia po chorobie. Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego znajduje się tuż nad strefą spadkową zachowując trzypunktową odległość od miejsc spadkowych.

Foto: puszcza-niepolomice.pl