Łodzianie przygotowują się do meczu z Koroną
23 kwietnia 2014, 11:46 | Autor: RyanNiemal komplet zawodników pierwszego zespołu bierze udział w treningu odbywającym się na bocznym boisku przy Piłsudskiego. Niemal, bowiem na zajęciach nie ma tylko Alekseja Berezina. Rosyjski bramkarz został oddelegowany na popołudniowy mecz rezerw z Mazurem Karczew.
Pozostali piłkarze przygotowują się do niedzielnego starcia z Koroną Kielce. Nikt w zespole nie narzeka na urazy, na pełnych obrotach pracuje również Yani Urdinov, który powinien być gotowy do gry w najbliższym spotkaniu. O tym, czy znajdzie się dla niego miejsce w składzie decydować będzie więc trener, a nie stan zdrowia Macedończyka.
Po południu widzewiacy zaliczą jeszcze trening na siłowni. W kolejnych dniach ćwiczyć będą już tylko raz dziennie, a po sobotnich zajęciach wyjadą do Kielc, gdzie spędzą noc przed meczem z Koroną.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska