Wszyscy na pokład! Łódź nie może zatonąć!

22 kwietnia 2014, 23:11 | Autor:

szale

Piłkarze Widzewa w najbliższych pięciu tygodniach stoczą siedem bardzo ważnych pojedynków, których stawką będzie pozostanie w T-Mobile Ekstraklasie. Każdy mecz będzie starciem „o życie”, dlatego niezmiernie ważnym elementem finałowej kampanii będzie wsparcie dwunastego zawodnika, jakim jest łódzka publiczność! Przedstawiamy akcję „Wszyscy na pokład! Łódź nie może zatonąć!”

Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” oraz RTS Widzew Łódź S.A., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno drużyny, jak i kibiców, postanowili wspólnie przeprowadzić akcję mającą na celu przyciągnięcie na stadion przy alei Piłsudskiego 138 jak największą rzeszę kibiców, podczas trzech arcyważnych meczów rozgrywanych w Łodzi. Kampania pod hasłem „Wszyscy na pokład! Łódź nie może zatonąć!” ruszyła w poniedziałek, 22 kwietnia.

Na spotkania Widzewa z Cracovią (4 maja), Jagiellonią (16 maja) oraz Piastem (27 maja), klub przygotował dla kibiców specjalne minikarnety, obejmujące właśnie trzy pojedynki fazy finałowej!

„Na ostatnie mecze w tym sezonie pragniemy zaprosić jak największą ilość kibiców Widzewa z Łodzi, jak i całej Polski. Wspólnie z fanami rozpoczynamy akcję „Wszyscy na pokład! Łódź nie może zatonąć”, by zapełnić trybuny przy alei Piłsudskiego. Klub na trzy spotkania fazy finałowej przygotował specjalne minikarnety, które są nie tylko korzystne ze względów finansowych, ale i zwykłej wygody dla kibica” – mówi dyrektor Widzewa, Cezary Świątczak.

„Przez cały sezon wiernie wspieraliśmy drużynę i tak będzie w trzech ostatnich meczach. Chcemy, by stadion Widzewa wypełnił się w tych trzech dniach po brzegi i głośnym dopingiem pomógł zawodnikom w utrzymaniu. Liczymy, że minikarnety, jakie uruchamia klub, będą cieszyć się popularnością wśród tych, którzy wejściówek na ligowy finisz jeszcze nie posiadają” – opowiadają przedstawiciele SFW.

Cennik minikarnetów:

cennik_minikarnety

(Jednocześnie informujemy, że karnety zakupione zimą uprawniają do wejścia na wszystkie mecze fazy finałowej!)