F. Alvarez: „Jesteśmy Widzew i musimy wygrywać”

17 maja 2024, 14:15 | Autor:

Drugim uczestnikiem dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z poznańskim Lechem był Fran Alvarez. Co przed nadchodzącym starciem powiedział pomocnik łodzian?

O trzech porażkach

„My jesteśmy Widzew. Musimy wygrywać wszystkie mecze, ale oczywiście jesteśmy w złej sytuacji, bo przegraliśmy trzy mecze z rzędu. Chciałbym jednak zauważyć, że przed tą serią mieliśmy kilka meczów bez porażki. Musimy poprawić jak najwięcej szczegółów i w tym tygodniu postaramy się wygrać z Lechem”.

O rywalu

„Lech to trudny przeciwnik, ale wiem, że Widzew może z nimi wygrać, jak i z każdą drużyną z Ekstraklasy. W poprzedniej rundzie wygraliśmy z nimi w Poznaniu”.

O braku Bartka

„To zła sytuacja dla nas, bo Bartek to główna nasza postać. Jest mi smutno tego powodu i mam nadzieję, że szybko wróci i dobrze wykona swoją rehabilitację”.

O wrócić na zwycięską ścieżkę

„Gdy spojrzy się na tabelę, to jesteśmy w dobrej pozycji. Ale my jesteśmy Widzew i chcemy wygrywać. Drużyna wierzy w siebie, każdy trening wykonujemy w jak najlepszy sposób by poprawiać swoje umiejętności”.

O debiutanckim sezonie w Polsce

„Przyszedłem tutaj, bo widziałem tę ligę już wcześniej, gdyż moi koledzy tu grają. Jestem szczęśliwy w mojego sezonu, ale chcę pomóc drużynie, by awansowała w tabeli”.

O bramkach

„Jednym z moich najlepszych momentów w życiu była bramka przeciwko Legii. Strzeliłem bramkę, ale to był gol dla całego stadionu i wszystkich kibiców. Byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu”.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Toya
1 miesiąc temu

Franio jesteśmy z Tobą!

jarek
1 miesiąc temu

Franio strzel zwycięskiego gola w meczu z kuchenkami ,a będzie super

Andrzej
1 miesiąc temu

Super chłopak – spotkaliśmy go dzień przed meczem z Zagłębiem na Piotrkowskiej, przybił z nami piątkę i zrobił fotę z młodym.

Widzewie Walcz
1 miesiąc temu

Mamy szczęście do Franków :) może ten też kiedyś podniesie z Widzewem jakiś puchar. Fajnie by było bo ten gość pasuje super na zastępcę Pawłowskiego na pozycji jak i w roli lidera.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x