Mateusz Żyro i Serafin Szota odwiedzili sklep oficjalny

16 maja 2024, 21:24 | Autor:

Czwartek był wyjątkowym dniem dla osób ceniących sobie spotkania z piłkarzami Widzewa Łódź. Dziś właśnie takie wydarzenie miało miejsce w Oficjalnym Sklepie Widzewa, gdzie do dyspozycji fanów byli Serafin Szota i Mateusz Żyro.

Podobnie jak miało to miejsce przy okazji poprzednich takich spotkań, to dzisiejsze także cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Świadczy o tym choćby fakt, że kolejka oczekujących na spotkanie ze swoimi ulubieńcami sięgała daleko poza teren sklepu i to przez ponad półtora godzinny okres czasu.

Tradycyjnie kibice czerwono-biało-czerwonych mogli zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami i zamienić kilka słów. Wielu fanów opuściło sklep z autografami na specjalnie przygotowanych na tę okazję plakatach. W kolejce ustawiali się widzewiacy w różnym wieku – od tych najstarszych aż po tych, którzy reprezentują klubową akademię.

Spotkania z piłkarzami w oficjalnym sklepie to już niemal tradycja. Wcześniej do dyspozycji kibiców byli zawodnicy m.in: Bartłomiej Pawłowski, Patryk Stępiński, Mato Milos, Kristoffer Normann Hansen, Fran Alvarez, Antoni Klimek, Paweł Zieliński, Andrejs Ciganiks, Luis Silva, Jordi Sanchez czy Fran Alvarez.

Foto: Marcin Bryja/widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
1 miesiąc temu

Może trener zgrywa ich razem przed meczem z kolejarzami bo jak grali razemna środku to Widzew wygrywał. Szybko podpisywać kontrakt z Serafinem i dać mu zagrać bo Ibiza jest niepewny.

PKS
Odpowiedź do  Darek
1 miesiąc temu

IBIZA POWINIEN GRAC NA LEWEJ OBRONIE BO DASILVA CIAGLE BABOLE ROBI A CYGANIKS SIE TAM NIE SPRAWDZA…

slawo
1 miesiąc temu

h ttps://transfery.info/aktualnosci/strzelil-gola-realowi-madryt-w-lidze-mistrzow-trafi-do-wieczystej-krakow/211979
Może warto się zastanowić nad pozyskiwaniem tego grajka ?

Maradona
Odpowiedź do  slawo
1 miesiąc temu

a po co taki zagraniczny obieżyświat, którego w dodatku chce Wieczysta i pewnie mu zapłaci 100 tys/mc na 2 ligę. My powinniśmy brać Polaków! Tylu fajnych zawodników widzę w dole Ex, 1 i 2 lidze. Wójtowicz, Hajda, Łukowski, Machowski, Kostka, Duda, Sobol, Szczepan, Wilak, Luberecki, Polak, Mikulec… W Chrobrym i Stali Rzeszów jest po kilku ciekawych gości u-21. Nie trzeba szukać szrotu z ciekawym CV! Jak nie będzie przepisu młodzieżowca to będzie o takich chłopaków dużo łatwiej.

FcGrójec
Odpowiedź do  slawo
1 miesiąc temu

Z całym szacunkiem, ale za słaby na Widzew. My potrzebujemy wzmocnień

Bench Warmer
Odpowiedź do  slawo
1 miesiąc temu

Wieczysta płaci takim podrzędnym grajkom 130 tys. zł miesięcznie. Nie zdziwiłbym się, gdyby taki Kun lub Zielu tam poszedł.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1103753/media-wiadomo-ile-zarobi-w-wieczystej-szokujaca-pensja

7
0
Would love your thoughts, please comment.x