Fan club z Brzezin najlepszy w Strykowie

15 czerwca 2019, 15:12 | Autor:

Przerwa między ligowymi rozgrywkami to doskonała okazja do organizacji kibicowskich turniejów. Jedna z takich imprez odbyła się w poprzedni weekend w Strykowie, a udział wzięło w niej aż 28 drużyn.

Poniżej prezentujemy relację z turnieju, której autorem są Widzewiacy ze Strykowa:

Wielki turniej piłkarski kibiców Widzewa w Strykowie za nami!

W sobotę 8 czerwca, tym razem na boisku lokalnego klubu Zjednoczeni, odbył się już kolejny – coroczny turniej Widzewiaków ze Strykowa.

Na nasze zaproszenie, stawiły się zaprzyjaźnione z nami ekipy z całego województwa i nie tylko, a także nasi przyjaciele z Ruchu NRŚL GANG, którzy zawitali do nas w dużej liczbie, dzięki za obecność!

W tym roku poszliśmy o wiele dalej, zapraszając do udziału aż 28 drużyn, które dzielimy na 4 grupy. Każda grupa rozgrywa mecze na swoim boisku. Po 6 godzinach zmagań, najlepsza okazała się ekipa Brzezin, pokonując w finale Uniejów. 3-cie miejsce zdobywa Głowno.

Szacujemy że przez czas turnieju przewinęło się około 550 osób, z czego 150 to ludzie z naszego miasta. Zaskoczyło nas tak duże zainteresowanie i świetne mobilizacje kilku fan clubów i osiedli! Na miejscu grill, piwko, muzyka, rodziny z dziećmi, wszystko w przyjaznej atmosferze. Kibic też człowiek!

Po turnieju przenosimy się na wynajętą salę, na której to do rana, bawi się grubo ponad setka osób. Goście zapamiętają ten dzień i noc na długo.

Wydarzenie przebiegało w świetnej atmosferze i przy owocnej współpracy z Urzędem Miasta-Gminy Stryków. Choć wielu myślało, że będzie inaczej, to podołaliśmy zadaniu i torujemy sobie drogę na przyszłość, pokazując że w małym mieście, można zgrać bardzo wiele ludzi, w jednym celu, ponad podziałami.

Do zobaczenia za rok!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x