Poznaliśmy ceny karnetów na przyszły sezon

15 czerwca 2019, 19:21 | Autor:

Zgodnie z wczorajszymi informacjami, na oficjalnej stronie Widzewa właśnie pojawił się cennik karnetów na przyszły sezon. Tak jak można się było spodziewać, będą one dostępne w dwóch wariantach – całosezonowym i na rundę jesienną.

Najtańsze abonamenty na pełny sezon, na trybunę B i D, kosztować będą 225 zł – dla przedłużających i o 25 zł więcej – dla nowych karnetowiczów. Więcej kibice zapłacą za miejsca na trybunach A i C. Przedłużający muszą przygotować się na wydatek 290 zł, a nowe karnety kosztować będą 325 zł. 

W ofercie są także tradycyjnie abonamenty dla rodzin, VIP-ów czy osób niepełnosprawnych. Znów na zniżki mogą liczyć seniorzy, młodzież do lat 13 i do lat 18. Wszystkie podzielone zostały również na opcję jesień/wiosna. Droższe będą karnety na pierwszą część sezonu, ponieważ wtedy odbędzie się więcej spotkań.

Wciąż czekamy na ogłoszenie terminarza przez Polski Związek Piłki Nożnej. Według nieoficjalnych sygnałów, ligowy kalendarz może pojawić się w przyszłym tygodniu. Można przypuszczać, że widzewiacy zaczną rozgrywki meczem na swoim stadionie. W weekend 27-28 lipca wyjazdowe starcie czeka bowiem rywali z al. Unii 2.

Przypomnijmy, że sprzedaż karnetów na mecze Widzewa rozpocznie się już w środę, 19 czerwca, punktualnie o godzinie 19:10. Więcej na ten temat pisaliśmy W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
65
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x