Są pierwsze informacje nt. karnetów. Kiedy sprzedaż i ceny?

14 czerwca 2019, 19:14 | Autor:

Właśnie nadeszła długo wyczekiwana przez kibiców chwila! Na oficjalnej stronie Widzewa pojawiły się pierwsze informacje, dotyczące sprzedaży karnetów na przyszły sezon. 

Tak jak w poprzednich latach, sprzedaż abonamentów podzielona zostanie na trzy fazy. Pierwsza przeznaczona będzie dla tych kibiców Widzewa, którzy będą chcieli przedłużyć swój karnet bez zmiany miejsca na stadionie. Potrwa ona od 19 do 28 czerwca.

W drugim etapie wejściówkę nabyć będą mogli ci, którzy zechcą zmienić miejsce lub trybunę. Oni będą mieli taką możliwość od 2 do 7 lipca. Trzecia faza będzie obowiązywać nowych karnetowiczów i zacznie się 10 lipca. Oczywiście, o ile wcześniej wszystkie miejsca nie zostaną wykupione. Trzeba nastawić się, że szanse na zakup karnetu w ostatniej fazie, będą naprawdę małe.

Ceny karnetów na sezon 2019/2020 poznamy już jutro. W kolejnych dniach klub zamierza ujawniać kolejne szczegóły. Czekamy również na domowy terminarz gier Widzewa, choć z tym na razie jest kłopot. Polski Związek Piłki Nożnej nie opublikował bowiem jeszcze ligowego kalendarza.

Pełny komunikat dotyczący harmonogramu sprzedaży karnetów znajdziecie TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
58 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
58
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x