Widzew został bez prezesa. Kiedy następca?

14 czerwca 2019, 13:43 | Autor:

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Jakub Kaczorowski został odwołany ze stanowiska prezesa Widzewa. Decyzja, by tak się stało, zapadła podczas Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych w zeszły piątek.

Oficjalna witryna klubu milczy na ten temat, ale pewne zmiany są media. Zdaniem „Wyborczej”, w czwartek doszło do odwołania Kaczorowskiego, a ostatnią decyzją, jaką podjął, było zakontraktowanie Christophera Mandiangu. Od piątku spółka pozostaje więc bez prezesa, ale bezkrólewie potrwać ma maksymalnie kilka dni.

Serwis podaje, że nowy szef zarządu zostanie powołany we wtorek. Będzie nim oczywiście Martyna Pajączek, której zatrudnienie jest co najwyżej tajemnicą poliszynela. Pajączek miała pojawić się przy Piłsudskiego już zimą, ale wówczas Remigiusz Brzeziński i Tomasz Stamirowski postawili na wspomnianego Kaczorowskiego oraz Tomasza Jędraszczyka. Całej czwórki już w Widzewie nie ma.

Pajączek w kierowaniu klubem wspierać ma Piotr Szor. Na razie nie słychać, by do zarządu miała zostać dokooptowana trzecia osoba, ale będzie to zapewne tylko kwestią czasu.

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x