Fenomenalna niedziela z Widzewem ! :)
26 września 2011, 10:07 | Autor: RyanKtoś, kto wczoraj pojawił się na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi przeżył jeden z najwspanialszych dni życia :) Za sprawą kilku znamienitych wydarzeń należy sądzić, że każdy ich uczestnik był tego dnia bardzo zadowolony.
Dzień rozpoczął się tuż po godzinie 8, kiedy to na boisku bocznym Widzewa rozpoczął się kolejny, coroczny turniej piłkarski organizowany przez OSK Tylko Widzew. Wzięło w nim udział 25 drużyn złożonych z kibiców Widzewa z całej Polski. Następnie fani wzięli udział w niezwykłym meczu Widzew – Jagiellonia, który dostarczył wielu emocji. Widzew po bardzo dobrym meczu pokonał Jagę 4:2. Mecz odbył się przy wyśmienitym dopingu Widzewiaków, jakiego w tym sezonie jeszcze nie dane nam było słyszeć na naszym stadionie. Brawa również dla fanów Jagi, którzy przez cały mecz 'dawali radę’.
Tymczasem, nasi chorzowscy przyjaciele w Krakowie uczestniczyli w równie ciekawym wydarzeniu, a mianowicie meczu Wisła – Ruch. Niestey Ruch przegrał to spotkanie ale fani Niebieskich pozostawili po sobie super wrażenie.
Wkrótce nasi reporterzy zaprezentują relacje z w/w wydarzeń.







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska