Około 300 fanów Widzewa w Olsztynie…

29 września 2011, 11:46 | Autor:

Około 300 fanów Widzewa wyruszyło w daleką drogę do Olsztyna na mecz 1/16 Pucharu Polski. Podróż rozpoczęliśmy we wczesnych godzinach rannych zbiórką pod Centralem. Następnie udaliśmy się na dworzec PKP Łódź Kaliska, skąd z kilkunastominutowym opóźnieniem wyjechaliśmy w kierunku Torunia. W Toruniu przesiadka, odwiedzamy malowniczo położoną miejscowość Stare Jabłonki, gdzie odpoczywamy nad jednym z jeziorek. Następnie szybka podróż już bezpośrednio do Olsztyna, skąd autobusami udajemy się na stadion. Po sprawnym wpuszczeniu, w około 300 osób zasiadamy na sektorze. Nasz doping tego dnia przyzwoity, ale zawsze może być lepiej :) Sam mecz nudny, stąd ze sporym zainteresowaniem obejrzeliśmy pokaz rajdowy przygotowany w przerwie meczu, tym bardziej że nigdy wcześniej na stadionach nie mieliśmy z czymś takim do czynienia.

Na stadionie przy Piłsudskiego w Olsztynie wywieszamy flagi: Troll, WfcG, Ludzie Honoru oraz Łódzki Widzew.

Wreszcie nasi kopacze w 61 minucie zdobywają, jedyną,, zwycięską jak się okazało, bramkę. W dobrych nastrojach powracamy do domów, nasza podróż kończy się ok. 00:40 ponownie na Łodzi Kaliskiej…